.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
طولاني‌ترين نامه يك مازندراني به رئيس جمهور
مديركل دفتر ارزيابي، بازرسي و پاسخگويي به شكايات استانداري مازندران گفت: طولاني‌ترين نامه يك مازندراني به رئيس جمهور 233 صفحه دارد...
طولاني‌ترين نامه يك مازندراني به رئيس جمهور

مديركل دفتر ارزيابي، بازرسي و پاسخگويي به شكايات استانداري مازندران گفت: طولاني‌ترين نامه يك مازندراني به رئيس جمهور 233 صفحه دارد.

به گزارش شمال نیوز ، عباس خميري ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اين نامه توسط يك دانشجو نوشته شده است و سعي كرده است تا مشكلات و راه برون رفت از اين مشكلات را براي رئيس جمهور و مسئولان استاني بيان كند.

وي تصريح كرد: 145 هزار نامه مردم مازندران در سفر دوم هيئت دولت به استان مورد بررسي قرار گرفت.

مدير‌كل دفتر بازرسي استانداري مازندران افزود: از 145 هزار نامه رسيده 109 هزار و 984 نامه بازبيني و 101 هزار و 105 نامه نيز در رايانه ثبت شده است.

خميري با اشاره به اينكه تاكنون 5 هزار نامه ويژه رئيس جمهور به‌دليل حساسيت خاص هنوز بازگشايي نشده و مستقيماً به دفتر رئيس جمهور ارسال مي‌شود تصريح كرد: استاندار مازندران هر روزه گزارش رسيدگي به نامه‌هاي مردمي را مورد بررسي قرار مي‌دهند.

وي تاكيد كرد: در رسيدگي به‌ نامه‌هاي دور دوم سفر هيئت دولت به استان مازندران با استفاده از تجربيان سفر دور اول و استفاده از كارشناسان و كاربران زبده، درصد خطا به صفر رسيد.

مديركل دفتر ارزيابي، بازرسي و پاسخگويي به شكايات استان مازندران از تشكيل چهار كارگروه تخصصي حمايتي، اشتغال، مسكن و تسهيلات بانكي براي رسيدگي به نامه‌هاي مردمي خبر داد و خاطر نشان كرد: دفتر رسيدگي به شكايات استانداري به نامه‌هاي دور اول هم رسيدگي خواهد كرد.

وي يادآور شد: 300 كارشناس خبره از دستگاه‌هاي اجرايي استان مازندران براي رسيدگي به نامه‌ها انتخاب و تا پايان هفته كار رسيدگي و ثبت به اتمام و و با درج در فرم‌هاي مخصوص به دستگاه مربوطه ارسال مي‌شود.

خميري تصريح كرد: در مدت حضور دو روز هيئت دولت در استان مازندران 4 هزار و 500 مازندراني با وزرا و قائم مقام وزار ديدار كردند.

وي از راه‌اندازي و نصب پروژه سامد( سامانه الكترونيكي مردمي دولت در مازندران) در استان براي رسيدگي بهتر نامه‌هاي مردمي خبر داد و بيان داشت: فيبر نوري اين سامانه نصب شده است.

خميري با اشاره به راه‌اندازي شماره تلفن گوياي 111 براي بيان مشكلات مردم مازندران گفت: دستگاه‌هاي اجرايي سراسر استان با يان سالنه پاسخگوي مردم مازندران خواهند بود.

وي درباره نامه‌هاي مردم مازندران در دور دول سفر اضافه كرد: تاكنون به بيش از 70 درصد نامه‌هاي دور اول سفر پاسخ مثبت داده شد.

محمود احمدي - خبرنگار شمال نيوز


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.03 seconds.