.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
19 توصيه به زائران بيت الله الحرام

معاونت آموزش و پژوهش حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت با انتشار کتابچه راهنماي شوراهاي فرهنگي و گروه ارشاد، 19 توصيه براي نحوه حضور زائران بيت الله الحرام در مسجد النبي و اطراف آن ارايه داد و از آنها خواست تا قوانين اين مکان شريف را رعايت کنند.

در اين کتابچه از زائران خواسته شده از بوسيدن ضريح و درهاي حرم مطهر،گذاشتن مهر و چوب و کاغذ و عبور از جلو نمازگزاران به خصوص هنگام نماز جماعت دراين مکان مقدس خودداري کنند.

اين معاونت همچنين از زائران خواست از گرفتن قرآن و کفش در يک دست،عبور از روي قرآن و قفسه هاي قرآني ،بردن قرآن از مسجد جهت تلاوت به محل سکونت و بهم زدن صفوف نماز جماعت و اصرار بر عبور از ميان جمعيت در مسجد النبي پرهيز کنند.

صحبت کردن هنگام اذان و ايراد خطبه هاي نمازجمعه،ترک مسجد در آستانه اقامه نمازجماعت ،خواندن زيارت و فرستادن صلوات با صداي بلند،يکديگر را باصداي بلند صدا کردن و خواندن نماز فرادا همزمان با نمازجماعت از ديگر مواردي است که زائران بايد از ارتکاب آن در مسجد النبي خودداري کنند.

پشت به ضريح پيامبر نشستن،دست بسته نماز خواندن و گفتن "آ'مين" درنماز
بلند گفتن ذکر رکوع و سجود،زودتر از امام جماعت به رکوع وسجود رفتن
شرکت نکردن در نماز ميت و ترک مسجد در آن لحظه و روشن گذاشتن تلفن همراه و خاموش نکردن آن به هنگام نماز نيز از موارد ديگري است که زائران بايد آن را در مسجد النبي انجام ندهند.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.063 seconds.