.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بنياد نخبگان جويبار راه‌اندازي شد

مام جمعه جويبار به ضرورت ايجاد مجموعه اي براي ساماندهي و شناسايي نخبگان اشاره کرد و گفت: بنياد نخبگان دراين شهرستان راه اندازي شد.

به گزارش شمال نیوز ، حجت الاسلام "محمد اسماعيل قلي پور" روز پنجشنبه به خبرنگار ايرنا افزود: ‌اين بنياد با همکاري دفتر فرهنگي امام جمعه و آموزش و پرورش شهرستان جويبار تشکيل شد.
وي ضمن تاکيد بر لزوم وجود چنين بنيادي براي نخبگان در شهرستان جويبار افزود: اين مجموعه به دنبال تدوين افق‌ها، ترسيم چشم‌انداز آينده کشور و نخبه ‌پروري در جهت تحقق بخشيدن فرامين مقام معظم رهبري راه‌اندازي شده است.
حجت الاسلام "قلي پور" به مساله نوآوري و شکوفايي به عنوان يکي از دستورات مقام معظم رهبري اشاره کرد و گفت: در راستاي تحقق فرامين رهبري اين طرح نو به اجرا در آمد .
وي اظهارداشت:‌ بنياد نخبگان جويبار سعي دارد تا ضمن تعالي امور علمي و دانش محققان و نخبگان شهرستان که سرمايه هاي کشور به شمار مي روند طرح جامع علمي به منظور ايجاد نهضت توليد علم را فراهم آورد.
وي تصريح کرد: يکي از مهمترين مشکلات اقشار نخبه شهرستانهاي کوچک و محرومي همچون جويبار عدم نبود بسترهاي لازم براي رشد و تعالي نخبگان است که ايجاد اين گونه مجموعه ها مي تواند نقش بسزايي را در رفع مشکلات اين قشر ايفا کند.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.022 seconds.