.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
پیام وزير بازرگاني به صادركنندگان نمونه مازندرانی

وزير بازرگاني با ارسال پيامي به مراسم تجليل از صادركنندگان نمونه استان مازندران گفت: توسعه صادرات تنها راه تحقق چشم‌انداز ايران در 1404 است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، سيد مسعود ميركاظمي در پيامي به مناسبت مراسم تجليل از صادركنندگان نمونه استان مازندران اظهار داشت: در مسير بهبود جايگاه كشور در جهان و در گستره تجارت و بازرگاني تاثير تلاش‌هاي صورت گرفته به منظور ارتقاي سطح علمي و فناوري فعاليت‌هاي تجاري، اصلاح روندها و رويه‌ها و بهبود كيفي محصولات و خدمات اصلي انكار‌ناپذير‌ است.
در اين پيام كه توسط عباسعلي وفايي‌نژاد، سرپرست سازمان بازرگاني مازندران قرائت شد، آورده شد: تنها راه حل بالا بردن رفاه عمومي در جامعه توسعه صادرات و كسب جايگاه در عرصه بين‌المللي است.
وزير بازرگاني در قسمتي ديگر از اين پيام تاكيد كرد: وزارت بازرگاني براي بهبود سطح مهارت تجار و توسعه ارتباط‌هاي خارجي، تقويت و توسعه ظرفيت‌هاي تجاري، گسترش و تنوع بخشي به كالا و خدمات صادراتي، افزايش سهم صادرات كشور از تجارت جهاني و افزايش توليدات صادراتي تلاش مضاعفي مي‌كند.
وي در پيامش آورده است: رقابت‌پذيري پايدار از درون بنگاه رشد مي‌كند و نگاه بنيادين بايد به تمامي طيف‌هاي زنجيره تامين شود.
وزير بازرگاني در پايان پيامش به اين همايش آورده است: تلاش‌هاي همسوي دولت و بخش خصوصي براي رسيدن به چشم‌انداز‌ توسعه در سال 1404 نيز به نوبه خود مهم و ضرروي است.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.045 seconds.