.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استاندار مازندران: کمبود گاز نداريم

استاندار مازندران گفت: کمبود گاز مايع در شهر بابل را پيگيري مي‌‏کنيم.

درپي برخي گزارشات مبني بر کمبود گاز مايع در شهر بابل و مشکلات مردم اين شهر براي تهيه اين فرآورده، کريمي در گفت‌‏وگو با "ايلنا"، با اشاره به بازديد هفته گذشته خود از شرکت گاز استان،گفت: هفته گدشته در بازديدي که از شرکت گاز استان داشتم مشکلي در خصوص کمبود گاز مايع گزارش نشد.

وي افزود: ما به اندازه کافي ذخيره گاز در استان داريم ولي حتما موضوع کمبود گاز مايع در بابل را پيگيري و در صورت وجود کمبود، آن را مرتفع مي‌‏کنيم.

از سوي ديگر در پي تماسبا مهندس مظلومي مديرکل فراوردهاي نفتي استان مازندران، وي از حل مشکل کمبود گاز مايع در شهر بابل خبر داد و گفت: در پي بروز اين مشکل، گاز مايع به مقدار کافي در اين شهر توزيع شد لذا مردم بابل ديگر نگران کمبود گاز نباشند.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

حسین صادقی‌مرشت 8 آذر 1387
هوالعزیز -
حرجی نیست! اگر هم پیش آمد، آنچه که فت و فراوون(فراوان) است، «گردن مسگر» - تا به هر میزان و مقداری که دلتان به ویر آن بیافتد، بلاد حاصل از فروپاشی شوروی سابق سراغ داریم که هنوز قرعه به نام «من دیوانه»اشان اصابت ننموده و حالا حالاها جا و مکان برای فرار از پاسخگویی از نوع تکریم شهروندان موجود می‌باشد! مسئولین مازنی که بسیار جواد و معتقد به «من جاد بالموجود!» - جمعه 08/09/87 ساعت 04:12 بامداد -

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.264 seconds.