.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري در گيلان
اولين و بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري استان گيلان از تاريخ 26 لغايت 30 آذر ماه جاري در پارك بازار لنگرود با بيش از 600 غرفه داير خواهد شد.
بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري در گيلان

رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گيلان گفت:‌ اولين و بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري استان گيلان از تاريخ 26 لغايت 30 آذر ماه جاري در پارك بازار لنگرود با بيش از 600 غرفه داير خواهد شد.

مهندس محمد حسين مهدي پور، رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گيلان با اعلام اين مطلب در گفت‌وگوي اختصاصي با ايسنا ، اظهار داشت: اولين و بزرگترين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري استان گيلان با حضور كشورهاي مختلف و استان‌هاي سراسر كشور با هدف معرفي توانمندي‌هاي گردشگري و صنايع وابسته، صنايع دستي و هنرهاي سنتي، ميراث فرهنگي و فرصت‌هاي سرمايه گذاري با نام مخفف ( G.I.T.E ) با همكاري بخش خصوصي و شركت خزر ماهوت در لنگرود برگزار خواهد شد.

وي افزود: اين نمايشگاه در زميني به مساحت 5 هكتار و در 600 غرفه طراحي شده است و از برنامه‌هاي جنبي اين نمايشگاه مي‌توان به اجراي موسيقي محلي استان‌هاي شركت كننده و نمايش‌هاي آييني اشاره كرد.

مهدي پور تاكيد كرد: تاكنون 10 كشور جهت حضور در اين نمايشگاه اعلام آمادگي كرده‌اند و از كليه سفراي كشورهاي شركت كننده دعوت به عمل آمده است تا از اين نمايشگاه بازديد كنند.

وي خاطرنشان كرد: اين نمايشگاه در ساعت 10 صبح روز 26 آذر ماه با حضور مسوولين كشوري و استاني در لنگرود افتتاح خواهد شد و صبح‌ها به غير از دو روز تعطيل براي بازديد گروه‌هاي دانش آموزي و دانشجويي داير بوده و عصرها نيز پذيراي عموم مردم خواهد بود.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.045 seconds.