.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
معرفی مدير عامل جديد آب منطقه گيلان

مراسم معارفه مدير عامل جديد آب منطقه اي گيلان و توديع مدير عامل قبلي روز سه شنبه در رشت برگزار شد.
در اين مراسم كه ستار محمودي مشاور وزير و مدير عامل شركت مديريت منابع آب كشور، معاون عمراني استانداري گيلان، مدير عامل آب و فاضلاب شهري استان گيلان و جمعي از مديران كل و كارشناسان حضورداشتند، موسي نظري پور به عنوان مديرعامل جديد آب منطقه اي گيلان معرفي شد و از خدمات سيدمرتضي موسوي تقدير بعمل آمد.
در اين مراسم اكبرزاده معاون عمراني استانداري گيلان گفت: مديريتي موفق است كه از انحصار دوري كند و با تعالي سازماني و تعامل دستگاهي موجب رشد بدنه كارشناسي و ارتقاء مديريت را فراهم كند.
سيدمرتضي موسوي مدير عامل سابق آب منطقه اي گيلان نيز در اين مراسم از همكاران خود در آب منطقه اي تشكر كرد و گفت: آب منطقه اي از نظر كارشناسي ظرفيت كافي براي برنامه ريزي براي سال هاي بحراني و كم آبي را دارد.
مديرعامل جديد آب منطقه اي نيز دراين مراسم يكي از مشخصات اصلي دولت هاي عدالت محور و توسعه مدار را دستگاههاي اجرايي با كارآيي بالا دانست و گفت: اگر دستگاههاي اجرايي كارآيي اثربخش نداشته باشند دولت موفق نخواهد شد.
موسي نظري پور عدم رعايت قوانين و مقررات و تخلفات مالي و اداري را در ناكارآمدي دستگاههاي اجراي موثر دانست و افزود: با پردازش نيروهاي انساني و برنامه ريزي هاي عمراني مي توان بر خشكسالي ها و كم آبي ها غلبه كرد.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.07 seconds.