.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
چهره فقر مازندران زیر برگ های سبز پنهان شده است

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت:نگاه دولت های گذشته به استان نگاه به استانی سرسبز بوده در صورتيكه چهره فقر استان زیر برگ های سبز پنهان شده است .

به گزارش شمال نیوز ، سيد عيسي هاشمی امروز پنج شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان افزود : مسئله فوق فلسفه بزرگی است که مسئولیت سنگینی را بر دوش مسئولین استان گذاشته تا فقری که سالیان سال زیر برگ های سبز مانده جبران شود .

هاشمی با اشاره به این مطلب که نگاه دولت نهم به مملکت اسلامی نگاه سازندگی است ادامه داد : این مسئله نیز وظیفه مسئولین استانی را چندین برابر می کند تا برنامه های خوبی برای عمران و آبادانی استان ارائه دهند .

معاون عمرانی استاندار مازندران با تصریح این مطلب که در زیرساخت ها با مشکل مواجه ایم گفت : با توجه به وجود 3 میلیون جمعیت ثابت و 20 میلیون گردشگر سالانه در مازندران ، در اکثر اوقات زیر ذره بین مسئولیني از کشور هستیم که منتظر پیشرفت و توسعه استان هستند .

هاشمی در خصوص مصوبات سفر ریاست جمهوری اظهار کرد : در دوره اول سفر مصوبات خوبی داشتیم که جنس بعضی از آنها مطالعاتی بود که انجام شد .

هاشمی با بیان اینکه شعاع دایره نیازمندی های استانی و منابع در اختیار ، تناسبی با هم ندارند افزود : یا نیازمندی ها باید کاهش یابد یا منابع باید بالا رود که دومی امکان پذیر نیست.

وي خاطر نشان کرد : منابع ثابت باید به نحوي توزیع شود که تمام مشکلات دستگاه ها در آن دیده شده و مأموریت دستگاه ها با کمترین مشکل انجام شود .

هاشمی با اشاره به این مطلب که کاهش سرفصل های عمرانی در اکثر اوقات اولین راه برای حل مشکل است افزود : راه سومی نیز وجود دارد و آن نگاه افقی به سازمان در کنار نگاه عمودی است ، چون نگاه عمودی به سازمان به هیچ وجه پاسخگو نيست .

معاون عمرانی استاندار مازندران خاطر نشان کرد : در بحش هزینه ها و تصمیم گیری ها می توان افقی اندیشید تا با تصمیم گیری و نگاه افقی در سازمان مشکل کمبود منابع را حل کرد تا مازندران سرآمد و الگوی دیگر استان ها در تصمیم گیری و نوع اجرای کارها باشد .

محمود احمدي-خبرنگار شمال‌نيوز


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.047 seconds.