.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
همکاری داماد احمدی‌ نژاد با روحانی

فارس: دبیر سابق شورای مشاوران ضمن اعلام احیای شورای مشاوران رئیس‌جمهور در دولت یازدهم از احتمال انتصاب خود به عنوان دبیر این شورا خبر داد.

مهدی خورشیدی دبیر سابق شورای مشاوران رئیس‌جمهور در این زمینه با حسن روحانی رئیس‌جمهوری دیدار و گفت‌و‌گو داشته است. ‌

احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان با هدف باز کردن دایره بسته مدیریت دولتی و ایجاد پلی برای ورود جوانان به سیستم اجرایی کشور، گروه مشاوران جوان را پس از تشکیل دولت نهم ایجاد کرد.

در همین زمینه مهدی خورشیدی دبیر سابق شورای مشاوران رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با بیان اینکه «دبیرخانه» شورای مشاوران رئیس‌جمهور در دولت دهم شکل گرفت، اظهار داشت: خلأ همه دولت‌ها عدم وجود کار کارشناسی در مجموعه مشاوران رئیس‌جمهور بود که به آنها نگاه تشریفاتی می‌شد،‌بنابراین دبیرخانه‌ای برای پشتوانه فکری و کارشناسی مشاورین شکل گرفت.

 خورشیدی با بیان اینکه گروه‌های کارشناسی و جایگاه پرسنلی ‌این شورا معلوم است، با اشاره به دیدارش با روحانی در خصوص حضور در سمت دبیری گروه مشاوران رئیس‌جمهور یازدهم گفت: انشاالله هرطور که خود آقای روحانی تصمیم بگیرد،‌ کار پیش می‌رود.

وی درباره نظر ایجابی روحانی به احیای گروه مشاوران ادامه داد: باید اجازه دهیم زمان بگذرد،‌دبیرخانه بعد رفتن بنده فعال بود و فکر می‌کنم این دبیرخانه در آینده فعال‌تر و کارهای کارشناسی در آن جدی‌تر پیگیری شود؛ مشاور عالی یا مسئول آن نیز مشخص خواهد شد.

دبیر سابق شورای مشاوران رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که آیا با آقای ترکان در زمینه مسئولیت این شورا صحبت شده است اظهار داشت:‌ من این موضوع را از کسانی که در نهاد بوده‌اند، شنیدم.

وی درباره دبیری خود برای این شورا نیز خاطرنشان کرد: تجربه‌ام ابتدا در این حیطه بود و من در این زمینه کار کرده بودم و فکر می کنم این ایده ها در دولت روحانی محقق می‌شود.

خورشیدی درباره اهم سرفصل‌های برنامه‌ای خود تصریح کرد: برخی طرح‌ها را از قبل در ذهن دارم اما بیشتر رویکرد اقتصادی و بازار مطرح است.
 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

محمد 1 شهريور 1392
خوبه - آروم آروم بیایید تو
نا شناس 1 شهريور 1392
آنقدر افراد بزرگ فهیم با سواد و با فهم و کمالات تز از داماد احمدی نژاد در اردوگاه اصلاح طلبان و اعتدال گرایان هست که بهتر است داماد سرخونه باقی بمونند ایشون.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.039 seconds.