.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
آخوندی: ‌آزاد راه تهران -شمال را تمام می کنم

شمال نیوز: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قول می دهم در دوره مسئولیتم آزاد راه تهران - شمال افتتاح شود؛ افزود: این پروژه را در دستور کار داریم و حتما پیگیری می کنیم.

به گزارش شمال نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران گفت: نرخ مسکن مهر افزایش پیدا نمی کند.

عباس آخوندی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر افزایش قیمت مسکن مهر گفت: هیچ افزایش نرخی در مسکن مهر نداریم و با همان نرخ قبلی پروژه ها ادامه پیدا می کند.

وی با بیان اینکه به هیچ وجه اعتقادی به دخالت در بازار مسکن ندارم افزود : هیچ امتیازی برای افزایش قیمت ساخت مسکن مهر به کسی داده نمی شود و همه باید به قراردادها پایبند باشند.

آخوندی درباره ادامه ساخت مسکن ویژه تهرانسر نیز گفت : مسکن ویژه سهمی در بازار ندارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره تکمیل آزاد راه تهران - شمال افزود: این پروژه را در دستور کار داریم و حتما پیگیری می کنیم، ضمن آنکه اصلی ترین بخش آن اصلاح ساختار مدیریتی و ساختار سرمایه گذاری است که باید بررسی شود در غیراین صورت در بحث مهندسی مشکلی نداریم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قول می دهم در دوره مسئولیتم آزاد راه تهران - شمال افتتاح شود گفت: قرارگاه خاتم از این پروژه کنار گذاشته نمی شود و ما هیچ تصمیمی در این خصوص نداریم.

وی با بیان که پروژه های موجود تامین اعتبار شده است افزود:همه سیاست های قبلی در حوزه مسکن پیگیری می شود و به زودی مناقصه ساخت فاز دوم فرودگاه امام خمینی (ره) را برگزار خواهیم کرد.

آخوندی گفت: احیای طرح جامع حمل و نقل هم انجام می شود که دو فاز آن تاکنون انجام شده و سه فاز بعدی آن در حال بررسی است و به زودی تمام می شود.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تعزیراتی شدن بازار اجاره نیز گفت: قرارداد های اجاره ، دستوری انجام نمی شود بلکه باید قوانین را بازنگری کنیم و در اجرای پروژه های زیربنایی باید ابزارهای مالی جدید و مشارکت بخش خصوصی را توسعه دهیم.

وزیر راه و شهرسازی درباره مهمترین برنامه کاری و فوری خود در وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: مهمترین برنامه بهبود محیط کسب و کار با کمک متخصصان و ساخت مسکن است و فکرمی کنم که فعالان صنعت حمل و نقل می توانند سهم بیشتری از بازار بین المللی داشته باشند و درآمد بیشتری کسب کنند.

وی با بیان اینکه ما برای ایجاد زیرساخت ها و مدیریت مسکن مهر فعالیت می کنیم افزود: درباره مسکن اجتماعی در فرصت های بعدی صحبت می کنیم و فعلا پروژه ها طبق سیاست های قبلی انجام می شود.

وی درباره متوقف شدن پرداخت وام مسکن نیز افزود: بنده دیروز به بانک مسکن ابلاغ کردم که هیچ  شعبه ای حق ندارد پرداخت وام مسکن را متوقف کند و تمام سیاست های گذشته باید ادامه یابد./ف


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.045 seconds.