.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
۲ گزینه اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران

محسن مهر‌علیزاده و محسن هاشمی رفسنجانی دو گزینه مطرح اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران هستند.

به گزارش افکارنیوز، هرچه به ۱۲ شهریور نزدیک می‌شویم بازار احتمالات و گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب شهردار جدید داغ‌تر می‌شود از این رو دو طیف اصلاح‌طلبان و اصولگرایان شورای چهارم شهر تهران گزینه‌هایی برای شهرداری معرفی می‌کنند.

در گذشته اصلاح‌طلبان مهدی هاشمی با سابقه ۱۳ سال ریاست هیئت مدیره و مدیر عامل متروی تهران و نایب رئیس اتحادیه حمل و نقل عمومی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را به عنوان‌ گزینه اصلی برای شهرداری تهران با بودجه ۱۲ هزار میلیارد تومانی مطرح می‌کردند ولی اخیراً محسن مهر علیزاده، «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت خاتمی» نیز بصورت جدی در میان اصلاح طلبان مطرح شده است.

اخیراً رایزنی‌های مهر علیزاده که مورد حمایت سیدمحمد خاتمی است با اعضای شورای شهر تهران افزایش یافته است. مهرعلیزاده در روزهای اخیر با ارسال رزومه خود به اعضای شورای چهارم برای شهردار شدن در حال رایزنی می باشد.

در حال حاضر اصلاح طلبان برای انتخاب شهردار تهران به دو گروه تقسیم شده‌اند، عده‌ای به سمت مهر علیزاده گرایش پیدا کرده‌اند و گروهی دیگر به محسن هاشمی دلبسته‌اند و علی رغم تلاش برخی بزرگان اصلاح طلب هنوز به اجماع نرسیده اند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.