.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
تودیع مدیرعامل سابق و معارفه سرپرست پارس خودرو

شمال نیوز: طی مراسمی با حضور دکتر بناب – عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مهندس جبرئیلی – عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل شرکت سایپا پرس، جمعی از معاونان و مدیران ارشد شرکت های سایپا، سایپا کاشان و پارس خودرو، ناصر آقا محمدی به عنوان سرپرست جدید این شرکت معرفی و از زحمات مهندس صمدی مله مدیر عامل سابق پارس خودرو تقدیر شد.
 

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو، مهندس ناصر آقا محمدی ضمن تقدیر از زحمات مهندس روح ا... صمدی، گفت: مهم نیست که انسان کجا باشد و چه مسئولیتی داشته باشد مهم آن است که بتواند خدمت کند و برای مجموعه مفید باشد.
وی افزود: افتخار می کنم که در پارس خودرو خدمت کنم چرا که برای تمام کسانی که در دهه 60 وارد صنعت خودرو شدند این شرکت یک مجموعه منسجم بوده که بر مبنای صحیح و نظامند استوار شده است.
وی اظهار امیدواری کرد که با همراهی تمامی همکاران شرکت پارس خودرو بتواند برای مجموعه گروه خودروسازی سایپا و تمامی مردم ایران خدمتی انجام دهد.
همچنین در این مراسم مهندس صمدی با اشاره به آیه «یوم تبلی السرایر» افزود: این آیه بیان می کند که همه تلاش و کوشش ما انسان ها باید به نحوی باشد که در زمان گرفتن نتایج و پاسخگویی به اعمال خود دچار حسرت خوردن نشویم و همچنین تمام حوادث، اتفاقات، منصبها و مسئولیت هایی که برای انسان در دنیا به وجود می آید یک امتحان است و هر کس با توجه به امکانات و مسئولیت هایی که در اختیار دارد باید پاسخگو باشد.
وی افزود: در ماه های اخیر حوادث و اتفاقات زیادی برای صنعت خودرو رخ داد که در این مسایل حفظ انسجام گروه باعث پیشرفت و بالندگی بیشتر آن شد و باید در این شرایط سخت همه در کنار یکدیگر کمک کنیم تا بتوانیم اهداف و برنامه های صنعت خودروسازی کشور را محقق سازیم.
مهندس صمدی خاطر نشان کرد: مهندس آقا محمدی در فضایی صمیمانه به عنوان قائم مقام توسعه محصول گروه خودروسازی سایپا توانستند بسیار خوب عمل کنند و ضعف این حوزه را که در گروه مشهود بود، پر کنند و از پس مشکلات بر بیایند.
وی گفت: کارکنان پارس خودرو بسیار توانمند و متفاوت از سایر شرکت های خودروساز هستند چرا که این شرکت  دارای برندی خوب است و سطح شرکت پارس خودرو بسیار متفاوت از سایر شرکت های خودروساز داخلی است و می تواند به عنوان الگوی اخلاقی، کاری و کیفی برای همه شرکت های خودروساز در کشور باشد.
در ادامه دکتر بناب عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا با اشاره به 3 آیه از قرآن کریم که خداوند به آنها قسم یاد کرده است، افزود: خداوند به زمان قسم یاد کرده و نشان دهنده اهمیت زمانی است که در اختیار ما قرار می گیرد و باید از آن استفاده صحیح و بهینه کنیم. دوم قسم به قلم است یعنی باید از قلمی که در اختیار داریم درست استفاده کنیم و سوم قسم به انسان است که خداوند در قرآن به انسان ها قسم یاد کرده است.
وی افزود: این سه آیه بیانگر این موضوع است که ما با قلمی که در دست داریم بتوانیم از مسئولیتی که بر عهده داریم در زمان مشخص کارهای ماندگاری انجام دهیم و امیدوارم خداوند به همه ما این توفیق را بدهد.
قائم مقام گروه خودروسازی سایپا از جانب هیات مدیره و مدیرعامل این گروه از زحماتی که مهندس صمدی در دوران تصدی شان در شرکت پارس خودرو انجام داده اند، تشکر کرد.
وی، مهندس آقا محمدی را مرد روزهای سخت دانست و افزود: مهندس آقا محمدی همواره کارهای سخت گروه را به عهده گرفته و همیشه در انجام امور موفق بوده اند و به طور حتم در این شرکت هم موفق خواهند بود.
دکتر بناب خاطر نشان کرد: ایشان قبل از حضور در پارس خودرو وظیفه خطیر توسعه محصول گروه را بر عهده داشته اند که با توجه به تحریم ها این مبحث برای پارس خودرو بسیار حیاتی و مهم است و امیدواریم این جابجایی کمک بسیار خوبی برای شرکت پارس خودرو باشد و بتوانیم محصولات جدیدی به گروه وارد کنیم. /ف


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.04 seconds.