.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
نظر هاشمی درخصوص انتخاب فرهاددانشجو


روزنامه جمهوری: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هنوز درباره اینکه آیا حکم ریاست فرهاد دانشجو را امضا خواهد کرد یا نه، اظهارنظری نکرده است. در عین حال، محافل نزدیک به رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد می‌گویند ایشان نحوه رأی گیری توسط جناح دولتی هیأت امنا را غیرقانونی می‌داند و معتقد است اعلام ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد یک اقدام تبلیغاتی و بدون پشتوانه قانونی بوده است و به همین جهت این احتمال وجود دارد که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اعتراض به این موضوع، حکم ریاست فرهاد دانشجو را صادر نکند.

بند هـ ماده ۱۲ اساسنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی که شورای عالی انقلاب فرهنگی آن را تصویب کرده، مقرر نموده است حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی توسط رئیس هیأت امنا صادر می‌شود. بنابر این، مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هنگامی می‌تواند اجرائی شود که حکم ریاست فرهاد دانشجو توسط آیت‌الله هاشمی رفسنجانی صادر شود.

در عین حال، آنچه مورد اتفاق نظر جناح دولتی و جناح غیردولتی هیأت امنای دانشگاه آزاد است اینست که دوران ریاست دکتر عبدالله جاسبی بر دانشگاه آزاد به پایان رسیده و حتی اگر حکم فرهاد دانشجو برای ریاست صادر نشود نیز بار دیگر جاسبی به ریاست این دانشگاه انتخاب نخواهد شد.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.