.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
روایت هایی از گوشه و کنار سیاست

* جلسات منظم افراد موثر اصلاح طلبان در منزل یکی از چهره های روحانی این جریان و با حضور سید محمد خاتمی برگزار می شود. محور اصلی این جلسات نحوه بازگشت اصلاح طلبان به عرصه سیاسی کشور و انتخابات مجلس بدون کمترین هزینه اجتماعی و ریزش هواداران است.*شنیده ایم به سردار رستم قاسمی مسوول قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پیشنهاد سرپرستی وزارت نفت داده شده ولی از پاسخ وی خبری در دست نداریم.* گفته می شود جلسه سراسری ستاد های انتخاباتی جریان انحرافی 6 خرداد ماه با حضور کلیه اعضا از سراسر کشور در تهران برگزار می شود.*همایش سالانه انجمن حجتیه در مشهد برگزار شده است. در این همایش چهار روزه مصوب شد اعضای انجمن از اتخاذ مواضع سیاسی پرهیز نمایند. جلسات این همایش هر روز در منزل یکی از اعضا برگزار شد.


*شنیده ایم که دانشگاه علامه طباطبایی تهران به عنوان اولین دانشگاه کشور طرح تفکیک جنسیتی را اجرا خواهد کرد.*گفته می شود علی اکبر محرابیان به سازمان توسعه تجارت نخواهد رفت و به زودی مسوولیت یکی از پروژه های ملی همچون طرح حرم تا حرم را عهده دار خواهد شد.*شنیده ایم به زودی میرکاظمی وزیر سابق نفت در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مسوولیت یکی از پروژه های نفتی را عهده خواهد گرفت.* مسوول یک موسسه برگزار کننده امتحانات تخصصی زبان انگلیسی که در لندن اقامت دارد، ارتباط نزدیکی با جریان انحرافی برقرار کرده است. این موسسه درازای برگزاری هر جلسه امتحان حدود 400 هزار تومان دریافت می کند.• پس از انتشار ترجمه کتابی که در آن به همسر پیامبر(ص) بی احترامی شده بود، حضرات آیات مکارم شیرازی و سبحانی به مسوولان مربوطه تذکراتی داده اند. نویسنده این کتاب در لندن اقامت دارد و کتاب را به زبان عربی و در 1058 صفحه منشر کرده است.


* مسوولان دانشگاه مدینه تلاش گسترده ای را برای جذب دانشجویان اهل سنت ایرانی که در قالب کاروان های عمره دانشجویی عازم حج می شوند به خرج داده اند. گفته می شود مسوولان عربستانی تاکنون موفق به جذب تعدادی از دانشجویان اهل سنت ایرانی در دانشگاه مدینه شده اند.* جریان انحرافی درصدد است درگیری میان " جبهه عربی- اسرائیلی" را به "جبهه ایرانی – عربی" تبدیل نماید. نشانه های اجرای هدفمند این پروژه در رسانه های این جریان دیده می شود.


* گفته می شود جریان انحرافی درصدد است به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) اعضای تیم رسانه ای خود را جمع و ضمن انسجام بخشی به این تیم، تاکتیک ها و استراتژی های خود را برای آینده مشخص سازد.


* برنامه "ایرانیان" که با همکاری شورای عالی ایرانیان خارج از کشور و صدا و سیما از شبکه تهران پخش می‌شود اخیرا میزبان خانم دکتری بوده که در سالهای اول انقلاب با عنوان پزشک مخصوص امام(ره) از مردم کلاهبرداری می کرده و به همین اتهام نیز مدتی در بازداشت به سر برده است. شنیده شده برادر این خانم دکتر نیز به به علت همکاری با ساواک از صدا و سیما اخراج شده است.


*شنیده ایم پروین احمدی نژاد از ترم آینده به عنوان دانشجوی دکتری اقتصاد تحصیل خود را در دانشگاه علامه آغاز خواهد کرد.

* یک جریان منحرف که از افشاگری های منتقدان به شدت عصبانی و احساس ترس می کند، اقدام به تنظیم لیستی 55 نفره از چهره های سیاسی و روزنامه نگاران کرده تا علیه آنان اقدام به شکایت قضایی نماید. سردمداران این جریان منحرف می گویند ولو آنکه این این شکایت ها به جایی نرسد احضار های مستمر چهره های منتقد به دادگاهها، باعث فرسایش روحی و جسمی آنان خواهد شد. پیگیری این شکایت ها توسط تیمی از وکلای با تجربه و به سرپرستی یک خانم انجام می شود.


* جریان انحرافی با تاسیس شرکتی به نام (الف- ر-پ) در صددراه اندازی بنیادی مطبوعاتی است تا اقدام به انتشار نشریات زنجیره ای با گرایش های مختلف نماید. مسوول ستاد انتخاباتی این جریان، پشتیبانی مالی این نشریات را برعهده گرفته است.


* جریان انحرافی اقدام به شناسایی و گزینش تعدادی از دانشجویان و طلاب مستعد کرده و به آنان گفته شده وظیفه شما پیدا کردن استنادات روایی و قرآنی برای سخنرانی ها و نظریه پردازی های سرکرده جریان انحرافی است.


* شنیده ایم با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در بخش انرژی، تعداد زیادی از حمام های روستایی که توان پرداخت هزینه های سوخت را ندارند در معرض تعطیلی قرار گرفته اند.*اخیرا نوعی توتون با طعم مشروبات الکلی وشهوت زا وارد بازار شده و در تهران و برخی شهرهای کشور به فروش می رسد . این توتون ها در بسته های 24 و 12 تایی بوده و از دبی به صورت قاچاق وارد کشور می گردد . مشرق/1290


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.