.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
آخر هفته و پخش 15 فیلم سینمایی از تلویزیون

در تعطیلات آخر هفته15 فیلم سینمایی از شبکه های مختلف پخش پخش می شود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی " تاراس بولبا " ، " شرکت " ، " جاسوسی هریت و جنگ های وبلاگی" ،" جنگ کودکانه" ، " پاپیون" ،" بازرس مورس "، " دوست من یونگ دون" ،" تنها دلخوشی من " ، " استاد کونگ کیو" ،" الماس خونین " ، " بازی بزرگان " ، " همه افتادگان " ،" تمپل گرندین " ، " محموله سیاه " و " شیب تند " پنجشنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه ازشبکه های یک ، دو، سه ، چهار، تهران و سیمای استان ها پخش می شـود.

شـبـکـه یــک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی" تاراس بولبا " به کارگردانی جی لی توماسون پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده:" تاراس بولبا "جنگ آورنامدار قزاق که مقام سرهنگی را درمیان ارتش خود دراروپای شرقی دارد، برای بیرون راندن ارتش ترکها در بخشی از اروپای شرقی به لهستانی ها می پیوندد تا بعد ازاین پیروزی کنترل بر آن نواحی برعهده قزاق ها قرارگیرد. اما لهستانی ها بعد ازاین جنگ و پیروزی به عهد خود وفا نمی کنند و قزاقها را به سمت تپه ها می رانند.

تونی کارتیس درفیلم سینمایی " تاراس بولبا" محصول سال 1962 آمریکا و یوگسلاوی بازی کرده است.

فیلم تلویزیونی " شرکت" جمعه 30 اردیبهشت ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.دراین فیلم خواهید دید: فروزان و مسرور قراراست طبق نقشه رضایی و وثوق همدیگر را به قتل برسانند.شرایط به گونه ای فراهم شده که آن دو دریک مواجهه به یکدیگرشلیک کنند. وثوق مخفیانه وارد می شود.آثارخون برزمین و دیواراست اما جنازه ای نیست . کابوس وثوق آغاز می گردد.

مجید مظفری ، لعیا زنگنه و محمد حاتمی درفیلم تلویزیونی "شرکت" به کارگردانی احمد دیری و تهیه کنندگی فاطمه ثمرقندی بازی کرده اند .

شـبـکـه دو
فیلم سینمایی"جاسوس هریت و جنگ های وبلاگی" به کارگردانی رون اولیور وتهیه کنندگی جاناتان هاکت جمعه 30 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود .

داستان فیلم درباره زندگی دختری به نام هریت است که ماجراهای پیش آمده درطول فیلم را از زبان او دنبال می کنیم .هریت با پدر و مادرش زندگی می کند. پدر هریت از تهیه کنندگان و کارگردانان معروف سینما می باشد که مدام بدنبال کسب ثروت و شهرت ازطریق ساخت آثارپرفروش با هنرپیشه های معروف می باشد. از طرف دیگرمادرهریت نیزبدنبال امور شخصی ، خرید و خوشگذرانی هایش با دوستانش است و هریت ، قهرمان داستان که جوانی بسیارکنجکاو و با هوش است. دائما درصدد سرک کشیدن دراحوال و مناسبات انسانهای پیرامون خود می باشد .


فیلم سینمایی"جاسوسی هریت و جنگ های وبلاگی"محصول سال 2010 با حضور بازیگرانی همچون جنیفراستون، کریستین بوت وجیسون بلیکردرکشورهای کانادا و آمریکا ساخته شده است .

فیلم سینمایی "جنگ کودکانه " به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه کنندگی محسن علی اکبری جمعه 30 اردیبهشت ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

دراین فیلم با بازی سلیمه رنگرز، یلدا قشقایی ،سعید قائمی،علیرضا کمالی نژاد و فواد احمدی صابرمی بینیم: علی کودکی عراقی باازدست دادن خانواده اش به خاطرحمله وتهاجم نیروهای آمریکایی به خاک عراق وویران کردن خانه شان برای یافتن برادرش که به همراه خانواده ای که برای نجات جان خود به سوی مرزهای مجاورایران رفته اند رهسپارمی شود.

شـبـکـه سـه
فیلم سینمایی " پاپیون " به کارگردانی فرانکلین شافنر پنجشنبه 29 اردیبهشت ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما بازپخش می شود. فیلم سینمایی " پاپیون " بر اساس زندگی واقعی " هانری شایر" معروف به پاپیون که به دلیل خلافکاری به گینه فرانسه تبعید می شود ، ساخته شده است .

فیلم سینمایی " بازرس مورس " به کارگردانی دنی بوی پنجشنبه 29 اردیبهشت ساعت 18 از شبکه سه سیما پخش می شود.
داستان فیلم ازاین قراراست که : پرونده قتل هایی در دست بازرس دیگری قرار می گیرد که او در تحقیقات راه را به اشتباه می رود . با شواهدی که بازرس مورس به دست می آورد پرونده به وی داده می شود.

فیلم سینمایی " بازرس مورس " با بازی بازیگرانی همچون کولین دکستر، جان تو و کویین ویتلی ساخته شده است.

فیلم سینمایی" دوست من یونگ دون " به کارگردانی لی سونگ یول محصول سال 2002 کشورکره پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می شود .

دراین فیلم با بازی لیونگ ای لی خواهید دید : دو دختر به نام های اولام و یونگ دوگ برای کار و یادگیری آشپزی وارد قصر می شوند. این دو که تبدیل به دو دوست خیلی صمیمی می شوند ، با هم قرار می گذارند سخت کارکنند و تلاش کنند بهترین آشپز قصر شوند .

فیلم تلویزیونی "تنها دلخوشی من" پنجشنبه 29 اردیبهشت ساعت 24 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود.درخلاصه داستان فیلم آمده : سیما آشپزی دریک خانه سالمندان است که با تنها پسرش امیر زندگی می کند . امیرکه با دختری عقد کرده طبق قرار باید خانه ای به نام او کند. به همین خاطرمادر را تحت فشارمی گذارد تا بالاخره سیما سند خانه را تحویل امیرمی دهد وخودش به خانه ای که اجاره کرده نقل مکان می کند.

زهره حمیدی ، پوراندخت مهیمن و پرویز پورحسینی درفیلم تلویزیونی " تنها دلخوشی من " به کارگردانی حسین عامری و تهیه کنندگی حسین عامری و بهروزافراسیابی بازی کرده اند .

فیلم سینمایی " استاد کونگ کیو " به کارگردانی می هو و به تهیه کنندگی سنپنگ هان جمعه 30 اردیبهشت ساعت 11:30 از شبکه سه سیماباز پخش می شود.چویون فت و ایکسون ژو درفیلم سینمایی" استاد کونگ کیو " محصول سال 2010 کشورچین به ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی "الماس خونین" محصول سال 2006 کشورآمریکا ، جمعه 30 اردیبهشت ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان این فیلم آمده : دنی آرچر یک قاچاقچی الماس است که در دوران کودکی پدر و مادرخود را در درگیری های خونبار دهه 1970 ازدست داده است. طی این سی سالی که ازعمرش گذشته سربازی مزدور و تاجری ناکام بوده است.
لئوناردو دی کاپریو ،جنیفرکانلی و دجیمون هانسو درفیلم سینمایی « الماس خونین » به کارگردانی ادوارد زوییک به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه چـهـار
پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه ساعت 15:30، فیلم سینمایی" بازی بزرگان" به کارگردانی راموال همریخ ، محصول سال 2009 کشور دانمارک ازشبکه چهارسیما باز پخش می شود .

فیلم تلویزیونی"همه افتادگان" به کارگردانی بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقا هرندی وعلی پورکیانی جمعه 30 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه " سینما 4 " ازشبکه چهارسیما پخش می شود.فیلم تلویزیونی " همه افتادگان " به صورت اپیزودیک ساخته شده است .

اپیزود اول : زوج جوانی برای ماه عسل به شمال سفرکرده اند و دریکی هتل به نام زیتون اقامت کرده اند.اما ناگهان تماس مشکوک یک زن به پسر باعث می شود تا همسرش به او شک کند .
اپیزود دوم : زن و شوهری بعد ازیازده سال جدایی دوباره به هم بازگشتند و بعد از ازدواج مجدد برای مسافرت به این هتل آمده اند.آنها گویا نمی توانند گذشته و این یازده سال را فراموش کنند و بارها و بارها به گذشته باز می گردند .
اپیزود سوم : دو مرد خلافکار درحین انتقال پول سرقتی با هم درگیرمی شوند و یکی از آنها کشته می شود و مرد قاتل به هتل می رود و ماشین زن و مرد میانسال را که ترمزش خراب است را می دزدد .
امیرآقایی ، الهام پاوه نژاد ، کاظم هژیرآزاد ، شمسی صادقی و مژگان خالقی درفیلم تلویزیونی « همه افتادگان» بازی کرده اند .

شـبـکـه تـهــران
فیلم سینمایی " تمپل گرندین" به کارگردانی مایک جکسونمحصول سال 2010 کشور آمریکا 30 دقیقه بامداد روز جمعه 30 اردیبهشت ازشبکه تهران باز پخش می شود.

شبکه تهران جمعه 30اردیبهشت ماه ساعت 13:30فیلم سینمایی" محموله سیاه"به کارگردانی کوین هوکز را برای پخش در نظرگرفته است.
درخلاصه داستان فیلم آمده : جک مردی میانسال است که به خاطر تصادفی در زندان بوده و به تازگی آزاده شده است . او در یک پایانه حمل و نقل و باربری کارمی کند .سرکارگر او را اخراج می کند و بعد رئیس شرکت با توجه به سو سابقه او سعی می کند، او را تحت فشار قرارداده ومجبور به جابجایی یک محموله قاچاق کند .
فیلم سینمایی " محموله سیاه " محصول مشترک کشورهای آمریکا، انگلیس ، آلمان ، اسپانیا و فرانسه در سال 1998تولیدشده است .

سـیـمـای اسـتـان هـا
فیلم سینمایی " شیب تند "به کارگردانی سعید محمدی زاده و تهیه کنندگی عباس رنجبر جمعه 30 اردیبهشت ساعت 13:30 از سیمای استان ها روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی امید آهنگرانی و شهرام فرهمند آمده : هادی به شهر می آید و در شغل خدماتی شروع به کارمی کند. او با مهندس خیری آشنا می‌شود.مهندس،هادی را تشویق می‌کند تا به روستایش بازگردد. سرانجام هادی با کمک مهندس و جوانان روستا زمین ها را تبدیل به منطقه پرورش ماهی می کند و خود کارآفرین نمونه می شود./1290


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

محمد امین 15 خرداد 1391
تورو خدا می خواهم بخرم فیلم جاسوس هریت وجنگ های وبلاگی خرید ر ا آسان تر کنید

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.