.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
احمدی‌نژاد نباید سرپرست وزارت می‌شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که استفاده از اختیارهای ریاست جمهوری باید بر اساس سنجش وضعیت کشور و انتخاب دقیق‌ترین تصمیم باشد، گفت: در صنعت نفت دانشمندان و مدیران توانمند و متعهد برای تصدی مسئولیت وزارت کم نیستد که رئیس‌جمهوری خودش سرپرستی وزارت نفت را بر عهده گرفته است.

به گزارش شمال"غلامعلی میگلی‌نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت افزود: در صنعت نفت قحط ‌الرجال دانشمندان و مدیران توانمند نیست که رئیس‌جمهوری مجبور باشد خودش سرپرستی وزارت نفت را بر عهده بگیرد.

نماینده مردم بوشهر، بندر دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در صنعت نفت کشور افراد بسیار توانمند و متعهدی وجود دارند که می‌توانند به بهترین نحو ممکن این صنعت را مدیریت کنند.

به گفته میگلی‌نژاد، گرچه رئیس‌جمهوری به لحاظ قانونی اختیار این را دارد که سرپرستی وزارتخانه را هم بر عهده بگیرد، اما با توجه به وضعیت کنونی نفت در کشور و حضور مدیران توانمندی در کشور در این حوزه، سرپرستی احمدی نژاد بر وزارت نفت دور از انتظار بود.

وی ادامه داد: استفاده از اختیارهای ریاست جمهوری باید با توجه به شرایط پیش‌رو و سنجش دقیق اوضاع کشور، انجام بگیرد.گسترش بی‌هنجاری در وزارت نفت

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: با ادامه روند گسترش بی‌هنجاری در وزارت نفت باید منتظر رشد روزافزون ناکامی‌ها و مشکل‌های این بخش پراهمیت از اقتصاد کشور باشیم.

دولت در یک هفته گذشته با عنوان ادغام وزارتخانه‌ها سه وزیر صنایع و معادن، رفاه و تأمین اجتماعی و نفت را عزل کرده است.

با توجه به موضع مجلس و شورای نگهبان قانون اساسی درباره غیرقانونی بودن ادغام وزارتخانه‌ها پیش از تصویب مجلس، هم‌اکنون چهار وزارتخانه کلیدی و مهم کشور وزیر ندارند که وزارت راه و ترابری نیز از آن دسته است.

رئیس جمهوری که به تازگی در برنامه تلویزیونی گفت‌وگوی ویژه خبری خود را به صراحت سرپرست وزارت نفت خوانده بود، به تازگی اعلام کرده است که با آغاز رسمی نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (OPEC) شخصا در این نشست حضور خواهد یافت.

ایران امسال، پس از ۳۸ سال، ریاست دوره‌ای سازمان اوپک را بر عهده دارد؛ نشست‌های عادی این سازمان دو بار و در سطح وزیران برگزار می‌شود./1290


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.