.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
حدادیان: مشائی کاندید شود من هم می آیم

سعید حدادیان در پاسخ به این سوال که گفته شده حرف ناروائی در مجلس عزاداری زده اید گفت:« در بین دعا که حرفی که بر اساس احترام و بی ادبانه باشد نمی زنم. »

او همچنین گفت: « برخی شنیده ها حاکی از این است که مشایی قصد دارد نماینده مجلس نهم شود. حقیقتا من زمان زیادی برای فعالیت های اجرایی ندارم اما می خواهم در صورتیکه رحیم مشایی به عنوان کاندیداتوری نمایندگی مجلس اعلام آمادگی کرد و شورای نگهبان هم صلاحیت او را پذیرفت من هم در انتخابات مجلس شرکت کنم. »

حدادیان در رابطه با نحوه شکل گیری این ایده در ذهنش به این شکل توضیح داد: « پس از اینکه تلویزیون های بیگانه ادبیات من را ادبیات جنوب شهری عنوان کردند گروهی از بچه های جنوب شهر از این اظهار نظر گله مند شدند و به من گفتند تمایل دارند تا در صورت حضور مشایی در انتخابات مجلس من هم به عنوان نماینده آنان در انتخابات شرکت کنم. البته این در شرایطی است که شورای نگهبان مشایی را تایید صلاحیت کند.»

این مداح اهل بیت ادامه داد: « در صورت حضور در مجلس شک نداشته باشید همواره در صندلی پشت سر او خواهم نشست که باید منتظر ماند و دید در آینده آقای مشایی در انتخابات مجلس شرکت خواهد کرد یا خیر و همچنین او می تواند تایید صلاحیت شورای نگهبان را کسب کند یا خیر؟»/خبرآنلاین


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

رضاخان 1 ارديبهشت 1390
برو عمو
ا 1 ارديبهشت 1390
چقدر کوتاه فکری برادر.خودت رو بزرگ نکن.100 رای هم نداری
bahramnikkhah 1 ارديبهشت 1390
حاجی چقدر کوتاه فکری.حرفای بچه گونه میزنی.درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که برایشان گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب ، این حماقت را حکمت می نامند.
رسامی 1 ارديبهشت 1390
یک سئوال از حاج سعید واعوان انصار اگر آمدیم و شورای نگهبان دکتر مشایی را رد صلاحیت کرد ولی حضرت آقا با حکم حکومتی دستور بر تایید صلاحیت ایشان دادند شما همچنان روی حرفتان هستید؟ مشایی آزمایشی است تا یاران صدیق امام زمان از ساده لوحان مشخص شوند.
. 1 ارديبهشت 1390
هه هه هه هه رای نمی آوری
محسن 2 ارديبهشت 1390
اگر خوش نام شدی فقط به خا طر خادمی اهل بیت بود/ پس خودت را تخریب وعوض نکن/چون ضرر می کنی.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.193 seconds.