.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
محسن رضایی:
آقایان احمدی نژاد و هاشمی در کمک به رهبری پیشقدم شوند
مسئولان نخست باید انسجام و وحدت را حفظ كنند/ من بر این باورم که سازمان اطلاعاتی موفق تر از وزارت اطلاعات خواهد بود/ ایران و عراق باید با عربستان اتمام حجت كنند كه نیروهای خود را از بحرین بیرون كند، چرا که در غیر این صورت، هر دو كشور می توانند كشتی های عازم عربستان را در تنگه هرمز بازرسی كرده و...
آقایان احمدی نژاد و هاشمی در کمک به رهبری پیشقدم شوند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جمع كارشناسان و نخبگان موسسه اندیشه ولایت، با اشاره به موضوع «اطلاعات» گفت: در بیشتر كشورهای پیشرفته دنیا، «اطلاعات» مسأله ای حاكمیتی و فراتر از امور اجرایی است؛ بنابراین، در كشور ما نیز می توان در شرایط مناسبی، وزارت اطلاعات را به سازمان اطلاعاتی تبدیل كرد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دكتر محسن رضایی، وی ادامه داد: چند سال پیش كه این موضوع را طرح كردم، برخی از اصلاح طلبان، با این موضوع مخالفت كردند، ولی من همچنان اعتقاد دارم كه اطلاعات كشور، باید زیر نظر حاكمیت به وجود بیاید.

محسن رضایی با بیان این كه اطلاعات كشور، می تواند برای نمونه، مشابه صدا و سیما اداره شود، افزود: هر سه قوه كشور، نیازمند اطلاعات هستند و نظام هم نمی تواند بی ارتباط با اطلاعات باشد؛ بنابراین، من بر این باورم که سازمان اطلاعاتی، موفق تر از وزارت اطلاعات خواهد بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در بخش دیگری از سخنان خود، به بررسی ابعاد مسائل سیاسی در سال جاری پرداخت و اظهار داشت: انسجام و وحدت ملی در سال جاری، بسیار مهم است، چون ما از یك طرف با شعار جهاد اقتصادی كه رهبر انقلاب برای امسال نامگذاری كردند، روبه رو هستیم و از سوی دیگر، در منطقه قیام های بزرگ مردمی رخ داده است؛ بنابراین، مسئولان نخست باید انسجام و وحدت را حفظ كنند.

رضایی با بیان اینكه كشور، بیش از گذشته به وحدت بین مسئولان نیازمند است و اقدامات و اظهارنظرهای تند به مصلحت كشور نیست، افزود: از آقای احمدی نژاد و آقای هاشمی انتظار این است كه امسال بیش از سال گذشته، در تقویت انسجام ملی و پیشرفت كشور و كمك به رهبری پیشگام شوند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه اظهار داشت: اختلاف نظر در كشور، امر بدیهی است؛ اما آنچه پذیرفته نیست، پافشاری بر دیدگاه های شخصی و خارج از اصول انقلاب و قانون است.

محسن رضایی با تأكید بر اینكه در ایران به دلیل حاکمیت ولایت فقیه، بیش از هر كشور دیگری امكان انسجام و وحدت هست، اظهار داشت: با وجود این اصل، امكان پیشرفت بیش از هر كشور دیگری می تواند فراهم شود.

وی در پایان به رخدادهای اخیر بحرین اشاره كرد و گفت: ایران و عراق، باید با عربستان اتمام حجت كنند كه نیروهای خود را از بحرین بیرون كند، چرا که در غیر این صورت، هر دو كشور می توانند كشتی های عازم عربستان را در تنگه هرمز بازرسی كرده و از فرستادن تجهیزات برای سركوب مردم بحرین به مقصد آن كشور جلوگیری كنند.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 1 ارديبهشت 1390
رهبري به كمك هيچ شخص يا گروهي نياز ندارد . ملت پشتيبان و فدائي رهبر است. مواظب حرف زدمان باشيم.
دوست 3 ارديبهشت 1390
تا بسیج هست رهبری به مسئولان حاشیه دار نیاز ندارد.آقای رضایی اینقدر شعار نده ،شما را هم دیدیم .
ج-م 3 ارديبهشت 1390
ماهمه سرباز ولايتيم فرقي نميكند احمدينژاد يا هاشمي اگر غير از اين باشد بايد در خودمان شك كنيم كه به نفس شيطاني و انحراف از خط اصيل انقلاب و خوشنودي دشمنان خارجي و بي بصيرتان داخلي كمك كرديم

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.28 seconds.