.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
پيشرفت40 درصدی بزرگراه تهران ـ شمال

با اشاره به تعهد دولت و پيمانكار چيني براي بهره‌برداري اين طرح تا سال 1390 اظهار داشت: به جهت نزديكي با تهران بايد زير ساخت‌ها و عناصر گردشگري مازندران رشد كند و هتل‌هايي نيز كه در حال ساخت است پيشرفت فيزيكي قابل توجهي داشته باشند تا از اين پروژه عقب نمانيم.
معاون عمراني استانداري مازندران گفت: بزرگراه تهران ـ شمال در جغرافياي مازندران 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد. 
   
 
به گزارش شمال نیوز به نقل از فارس، روح‌الله قهرماني چابك امروز در جلسه كارگروه شهرسازي و معماري شوراي برنامه‌ريزي استان افزود: بزرگراه تهران ـ‌ شمال از طرح‌هاي ملي كشور است كه در صورت اتمام، فاصله مازندران به پايتخت را 120 كيلومتر كاهش مي‌دهد.
 
وي با اشاره به تعهد دولت و پيمانكار چيني براي بهره‌برداري اين طرح تا سال 1390 اظهار داشت: به جهت نزديكي با تهران بايد زير ساخت‌ها و عناصر گردشگري مازندران رشد كند و هتل‌هايي نيز كه در حال ساخت است پيشرفت فيزيكي قابل توجهي داشته باشند تا از اين پروژه عقب نمانيم.

قهرماني اضافه كرد: قطعه چهارم اين طرح در استان مازندران واقع شده است و اسناد مناقصه اين پروژه بزرگ تا فروردين سال 87 تهيه خواهد شد.

وي نياز اعتباري اين طرح را يك‌هزار و 300 ميليارد تومان اعلام و خاطر‌نشان كرد: موانع موجود بر سر راه اين طرح در مازندران رفع شده و كار زيرسازي نيز در حال انجام است.
 
معاون عمراني استانداري مازندران از ساخت هتل 5 ستاره در سلمان شهر تنكابن خبر داد و تصريح كرد: مجوز ساخت اين هتل صادر شده است و با مشاركت بخش خصوصي در 19 طبقه و در زميني به وسعت 5 هكتار ساخته خواهد شد.

وي‌ در پايان با اشاره به اين‌كه كارگروه شهرسازي و معماري در مازندران در طول دو سال گذشته بسيار موفق عمل كرده است، گفت: كميسيون 5، 13 و كارگروه شهرسازي و معماري از جمله مراكزي است كه در پيشبرد برنامه‌هاي گردشگري با محوريت هتل و اماكن اقامتي تأثير‌گذار خواهند بود.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.