.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
اهدای ادکلن به رونالدو و بازیکنان النصر
باشگاه پرسپولیس به هر یک از بازیکنان النصر ادکلنی با برند همین باشگاه اهدا کرد.
اهدای ادکلن به رونالدو و بازیکنان النصر

شمال نیوز : پرسپولیس در اولین دیدارش از لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی مقابل النصر با فوق ستاره‌اش یعنی کریستیانو رونالدو با ۲ گل شکست خورد.

 

این بازی تحت تاثیر حضور رونالدو در ایران بود و بیش از آنکه کسی از شرایط بازی صحبتت کند درباره حضور رونالدو در ایران حرف و حدیث فراوانی وجود داشت. رونالدو از زمانی که به ایران آمد تا زمان خروج، چند هدیه ریز و درشت دریافت کرد که مهمترین آن‌ها فرش نفیس قم بود که در فرودگاه به این بازیکن هدیه داده شد. حالا و پس از خروج رونالدو از ایران، باشگاه پرسپولیس هدایای دیگری هم به این بازیکن داده که البته بیشتر جنبه تبلیغات داشته است. فدراسیون فوتبال یک قالیچه سوزن‌دوزی شده به بازیکنان النصر داده و باشگاه پرسپولیس هم ادکلنی با برند همین باشگاه که با قیمت تقریبی یک میلیون و ۷۰۰ هزارتومان قابل تهیه است به رونالدو دیگر بازیکنان النصر داده است.

 

البته که قیمت این ادکلن نباید چندان فریبنده باشد، چون رونالدو که خودش در کار تولیدات عطر و ادکلن است گران قیمت‌ترین عطری که وارد بازار جهانی کرده همین حدود، یعنی یک میلیون و ۷۰۰ هزارتومان قیمت دارد. گران‌ترین عطر موجود از برند رونالدو ۳۸ دلار قیمت دارد که با تبدیل آن به تومان، هم‌قیمت همین ادکلن پرسپولیس می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.048 seconds.