.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ترافیک سنگین در آزادراه تهران_شمال و محور چالوس
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال و تردد روان در آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر داد.
ترافیک سنگین در آزادراه تهران_شمال و محور چالوس

به گزارش شمال نیوز به نقل ازوزرات راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت محور‌های شمالی را اعلام کرد و گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، محدوده‌های بیلقان و سرودار و حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل ۱۸ تا انتهای آزادراه، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند، ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده امامزاده هاشم و تردد روان در آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت گزارش شده است.

 

برقی افزود: همچنین محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

 

وی آخرین وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها را نیز گزارش کرد و اظهار داشت: ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قم - تهران وبالعکس محدوده بهشت زهرا وجود دارد.

 

به گفته کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت تردد با تغییر مسیر را اعلام کرد و خاطر نشان کرد: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

 

شایان ذکر است محور مسدود غیرشریانی: گیلانغرب –سومار و محور دارای انسداد فصلی لاسم - ارجمند اعلام شده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.322 seconds.