.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
اولین واکنش علیرضا دبیر به خبر رد صلاحیتش
رئیس فدراسیون کشتی در خصوص احتمال رد صلاحیتش تاکید کرد که این موضوع صحت ندارد.
اولین واکنش علیرضا دبیر به خبر رد صلاحیتش

شمال نیوز : ثبت نام از نامزد‌های ریاست فدراسیون کشتی ۱۹ اردیبهشت به پایان رسید و ۱۵ نفر برای ریاست کاندیدا شدند البته اسامی تایید صلاحیت‌ها هنوز اعلام نشده است.

این در حالیست که روز گذشته در رسانه‌ها خبری مبنی بر احتمال رد صلاحیت علیرضا دبیر رئیس فعلی فدراسیون کشتی مطرح شد به این دلیل که وی به خاطر استادیاری دانشگاه نمی‌تواند برای ریاست فدراسیون کشتی نامزد شود و این حکمی است که دیوان عدالت اداری داده است.

این موضوع ۲ سال پیش هم تیتر رسانه‌ها بود به طوری که اعلام شد دیوان عدالت اداری فعالیت او و ۶ رئیس فدراسیون دیگر از جمله غلامرضا شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیروکمان، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی، عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ... را غیرقانونی دانسته و آن‌ها باید بین دانشگاه و فدراسیون یکی را انتخاب کنند.

با وجود اینکه این موضوع ۲ سال پیش خبرساز شد، روسایی که از آن‌ها نام برده شده باز هم به فعالیت خود ادامه دادند و کماکان رئیس فدراسیون هستند. علیرضا دبیر هم از آن زمان رئیس فدراسیون کشتی ماند و برای دوره جدید نیز ثبت‌نام کرده است.

او در گفت‌وگوی کوتاهی که با فارس داشت تاکید کرد که این موضوع برای چند سال قبل است و صحت ندارد. از طرفی اگر قرار باشد بین استاد دانشگاه و کشتی یکی را انتخاب کنم، کشتی انتخاب من است.

دوره ۴ ساله علیرضا دبیر ۲۶ تیرماه به پایان می‌رسد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.