.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
فتنه ترکیبی چیست؟
تحرکات اغتشاشگران به بهانه اعتراض به مقوله حجاب با اقدامات ضدامنیتی آشوبگران پروژه دشمنان برای گسترش ناامنی در کشور را نمایان کرد.
فتنه ترکیبی چیست؟

شمال نیوز: تحرکات اغتشاشگران به بهانه اعتراض به مقوله حجاب با اقدامات ضدامنیتی آشوبگران پروژه دشمنان برای گسترش ناامنی در کشور را نمایان کرد.

 

اعتراضات خیابانی اخیردر برخی شهرها که در پی مرگ یک شهروند در یکی از مراکز پلیس شروع شد، با شعارهای تند آشوبگران علیه نهادهای قانونی و رسمی کشور خیلی زود نیت واقعی آنان را آشکار ساخت و حمایت علنی سران تجزیه طلب و مخالف نظام و دولت‌های غربی از آشوب‌طلبان، سند واضحی بر طراحی و سناریوی نوشته شده علیه انقلاب اسلامی در این برهه حساس است.

 

واقعیت آن است با توجه به اقدام هماهنگ برخی چهره‌های شاخص سیاسی، هنری و ورزشی در حمایت از آشوب‌ها و تحریک معترضان حاضر در خیابان‌ها به تخریب گسترده اموال عمومی تحت لوای اعتراض به مرگ شهروند ایرانی نه تنها ابراز همدردی معمولی نیست که اقدامی عامدانه و ضدامنیتی با طراحی سرویس‌های بیگانه است و چشم‌پوشی از نقش‌آفرینی موثر عناصر دخیل در این غائله تبعات زیان‌باری درپی خواهد داشت.

 

انتشار بیانیه وزارت اطلاعات با تشریح برخی اقدامات سازمان یافته ضدامنیتی دشمنان در این ماجرا بیانگر پیچیدگی ابعاد پروژه اجرا شده و شیوه های ترکیبی آن باهدف براندازی نظام وانقلاب اسلامی است که به لطف خداوند سبحان  وحضور حماسی و هوشمندانه میلیونی مردم مومن کشورمان در صحنه دفاع جانانه از دستاوردهای درخشان انقلاب، ناکام ماند.

 

بی‌گمان در اجرای این پروژه خیانت‌بار و خسارت‌آفرین که هدف عمده آن درگیر کردن همزمان کشور با آشوب‌های گسترده خیابانی و آسیب‌رسانی به زیرساخت‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و نیز به خیال خام دشمنان به چالش کشیدن مشروعیت سیاسی نظام بوده و است، بهره‌گیری از تاکتیک جنگ نرم در بستر فضای مجازی و به‌کارگیری چهره‌های سرشناس از طیف‌های مختلف اجتماعی برای بازتاب وسیع اعتراضات و ناآرامی‌ها در دستور کار قرار گرفت.

 

پرواضح است هیچ نظام سیاسی در دنیا حتی کشورهای غربی حامی اغتشاشگران اجازه نمی‌دهد که عناصری از بین چهره‌های سرشناس و فعال در ساختارهای رسمی کشور تحت لوای آزادی دست به تحرکات و اقدامات براندازانه بزنند و از این رو مماشات با خائنان و وطن‌فروشان در هر جایگاه اجتماعی و طیف سیاسی بلاوجه و فاقد شروط عقلی است.

 

از سوی دیگر کشورمان که در شرایط سخت تحریمی و فشار حداکثری مظهر استکبار قراردارد از حیث امنیت و اقتدار در مقایسه با تمام کشورهای غربی چند گام جلو است و تمامی طرح های اجراشده اضلاع شیطانی برای مهار و کنترل آن با شکست مواجه شد و تنها امید آنها ثمردهی پروژه‌هایی از این دست است که البته با تدابیر داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، مراجع دینی و هوشمندی سیاسی مردم ناکام خواهد ماند‌.

 

اساسی اما در این ماجرا چگونگی مواجه حامیان و وفاداران نظام و انقلاب با فتنه طراحی شده است که برای رصد دقیق و تبارشناسی آن بازخوانی تحولات حوزه فرهنگی و سیاسی کشور در یک دهه اخیر به‌ویژه وادادگی‌های پیوسته در مقابل سیاست‌ها و رفتارهای هنجارشکنانه در این حوزه اهمیت راهبردی دارد.

 

بی‌تردید تببین درست حوادث پرشمار و وقایع مقاطع حساس آن همراه با رونمایی عالمانه از چالش‌های بنیادی و رویکرد حل المسایلی و جهادی به مشکلات موجود می‌تواند چشم‌انداز روشنی از نوع مواجهه با حجم گسترده تنگناهای لاینحل را نمایان سازد.

 

بهرروی با توجه به استمرار دشمنی‌های استکبار با نظام اسلامی در هر عصر و زمانی که ناشی از روح‌سازش ناپذیری نهضت خروشان خمینی در برابر قدرت‌های جائر و نگاه استوار و حکیمانه رهبر معظم انقلاب به مانایی و پیشرفت اساسی آرمان‌های رفیع حکمرانی مبتنی بر انگاره‌های دینی است، باید با افزایش هوشیاری و پردازش دقیق مولفه‌های عزت‌آفرین در این عرصه،اعتلای تلاش‌های در حال انجام برای دست یازی به قله‌های پیشرفت و شکوفایی نظام اسلامی و پیروزی جبهه ایمان بر خصم زبون را شتاب بخشید.

 

به قلم عقیل امامی 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.078 seconds.