.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
توصیه یک مداح و منبری به تجزیه‌طلبان
حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری و سید امیر حسینی با انتشار پیام‌هایی در فضای مجازی تلاش کردند با روشن کردن چهره و هدف تجزیه‌طلبان در اغتشاشات اخیر، آنان را از عاقبت این کار باخبر کنند.

 

   

 

شمال نیوز: اتفاقات اخیر منجر به فرصت‌طلبی عده‌ای شد تا بتوانند در برهم زدن اوضاع نقش خود را فعال کنند و از رهگذر آن، گروه‌های تجزیه‌طلب وقت را برای عرض اندام خود مغتنم ببینند. در برابر این رفتارها، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و معارف به میدان آمدند و سودای اغتشاشگران برای تجزیه‌طلبی را آشکار کردند.

 

دعوا برای داخل خانه خودمان است و ربطی به اجنبی ندارد

 

سیدامیر حسینی مداح سرشناس کشورمان هم برای این روشنگری با هشتگ‌های #ایران_من #مرگ_بر_تجزیه_طلب نوشت: «اهل یک خانه هرچی هم باهم اختلاف نظر و سلیقه داشته باشند، دعواشان برای داخل خانه خودشان است و ربطی به اجنبی و بیرونِ خانه ندارد. اگر کسی بخواهد دخالت کند یا نگاه چپ به خانه‌‌شان بیندازد، همه اهل خانه باهم از خجالتش در می‌آیند.»

 

   

 

قدرت مردم در انقلاب اسلامی را امتحان نکنید

 

حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری، کارشناس مذهبی و مدیر موسسه روایت شهدا در این خصوص نوشت: «دشمن همیشه تلاش کرده تا نگاه دینی و انقلابی مردم ایران را علیه خودشان تغییر دهد. دروغ می‌گوید، تهمت می‌زند، می‌کُشد، غارت می‌کند و ...! از حقوق بشر سخن می‌گوید! نصیحت شان می‌کنم قدرت مردم در انقلاب اسلامی را امتحان نکنید. فان حزب الله هم الغالبون»

 

   


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.097 seconds.