.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
با پیشنهاد مهران مدیری چه باید کرد؟
آقای مهران مدیری گفته است:« به عنوان طراح سازنده کارگردان و مجری برنامه دورهمی و صاحب اثر اعلام می کنم نمیخواهم حتی یک فریم از تصویر من به هیچ بهانه ای در هیچ شبکه ای پخش شود »
با پیشنهاد مهران مدیری چه باید کرد؟

شمال نیوز: بیژن مقدم/ آقای مهران مدیری گفته است:« به عنوان طراح سازنده کارگردان و مجری برنامه دورهمی و صاحب اثر اعلام می کنم نمیخواهم حتی یک فریم از تصویر من به هیچ بهانه ای در هیچ شبکه ای پخش شود »

 

به نظر می رسد منظور از این عبارات نمی تواند محدود به برنامه تلویزیونی «دورهمی» باشد که قرار بوده در بیش از ۳۰ قسمت پس از ماه صفر از تلویزیون پخش شود.

 

لذا باید این سخنان را درباره برنامه‌های پخش شده پیشین هم لحاظ کرد .

برنامه هایی که قاعدتا به دلیل پرداخت میلیاردها تومان از بیت المال دیگر به آقای مدیری تعلق ندارد بلکه در «مالکیت صدا و سیما» قرار دارد مهران مدیری هر چند خود را صاحب اثر می داند اما «مالک» اثر نیست .

 

بدیهی است ممکن است پس از هر تولید تصویری چه فیلم چه سریال و ... عامل اصلی یا یکی از عوامل آن مجموعه رفتاری اجتماعی از خود بروز دهد که عملاً پخش آن اثر را غیرممکن نماید در این صورت نیز باید با پرداخت خسارت وارد به مالک اصلی ،اصل پول و دستمزد دریافتی را نیز برگرداند

 

لذا بهتر است صدا و سیما اولاً با ممنوع کردن پخش هرگونه تصویری از آقای مدیری به خواست او پاسخ مثبت دهد و به دلیل دریافت وجه ۳۰ میلیارد تومانی برای آخرین بخش دورهمی از او بخواهد تا این مبلغ را رسماً برگرداند و در غیر این صورت اقدام حقوقی و قضایی لازم را انجام دهد.

 

به نظر می‌رسد با توجه به موج سواری برخی سلبریتی ها در حوادث سیاسی و اجتماعی لازم است تمام پیش بینی های حقوقی در قراردادهای فی مابین لحاظ گردد( البته اگر لحاظ نشده است)

 

امثال آقای مهران مدیری نیز بدانند آنچه دارند از همین تلویزیون است که فرصت طلبانه گاهی با دست آن را پس می‌زنند و گاه با پا پیش می‌کشند و متاسفانه هنوز مدیران ما در تلویزیون از شناخت ظاهر و باطن این افراد در عجز هستند و به دلیل رأفتی که دارند باز«فرصت های طلایی» را برای آنان فراهم کرده و با میلیاردها تومان جیب هایشان را پر می‌کنند.

 

باید بدانیم و بدانند این ها بارها فضاهای دیگر را آزموده‌اند و دور‌هایشان را زدند و دوباره بر در صدا و سیما کوفته‌اند تابرای تفریح وزندگی در آن سوی مرزها پول های مردم را ببرند و تنها در شعار خود را حامی آن نشان دهند.

 

حرف آخر! آقای مهران مدیری اگر راست می گوید و سر حرف خود ایستاده است وجه ۳۰ میلیاردی آخر را برگرداند و مطمئن باشد که صدا و سیما نیز از تصویر او برای همیشه عبور خواهد کرد.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

- 6 مهر 1401
شماا هم هرچه داریدفرصتت طلبانه پیش میکشید.مانند فرزندانتان درخارج کشور بدست میاورند وشمادرداخل ....
نا شناس 6 مهر 1401
واقعا عالى نوشتيد…. واقعا درست بود….قدرت تحليل آقايان بسيار ضعيف است و بزودى همه ايرانيان هزينه آنرا خواهند پرداخت….
نا شناس 6 مهر 1401
چه میشد که صدا و سیما کمی با مردم همراهی و همدردی می‌کرد؟ صدا و سیمایی که برای اتفاقات رخ داده در کشورهای آمریکایی و اروپایی روزها و ساعت ها برنامه می‌گذارد اما برای خودمان از همه غریب تر است
نا شناس 6 مهر 1401
به چه دلیل عذرخواهی کند؟ چه جرم و تخلفی صورت گرفت از ناحیه پلیس؟ هنور نفهمیدی برنامه بود

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.03 seconds.