.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
برکناری رییس هیات کشتی مازندران / واکنش عسکری محمدیان: گناه من داشتن ملی‌پوش زیاد و کسب نتایج خوب بود
در حالی که عسکری محمدیان در تیرماه سال 1399 توانست با رای اکثریت برای 4 سال به عنوان رییس هیات کشتی مازندران انتخاب شود، بعد از گذشت 2 سال و 3 ماه از سمت خود برکنار شد.
برکناری رییس هیات کشتی مازندران / واکنش عسکری محمدیان: گناه من داشتن ملی‌پوش زیاد و کسب نتایج خوب بود

شمال نیوز:  در حالی که عسکری محمدیان در تیرماه سال 1399 توانست با رای اکثریت برای 4 سال به عنوان رییس هیات کشتی مازندران انتخاب شود، بعد از گذشت 2 سال و 3 ماه از سمت خود برکنار شد. 

 

به گزارش شمال نیوز، در خبری که سایت فدراسیون کشتی منتشر کرده، آمده است: «با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و موافقت فدراسیون کشتی، امید شایگان تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت، بعنوان سرپرست هیئت کشتی استان مازندران منصوب شد.

 

محمدیان نسبت به برکناری اش واکنش نشان داد

 

رئیس معزول هیئت کشتی مازندران گفت که دلیل برکناری‌اش از ریاست هیئت را نمی‌داند.

 

عسکری محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگاران درخصوص برکناری‌اش از ریاست هیئت کشتی مازندران گفت: دلیلش را نمی‌دانم. گناه من در این دو سال و نیمی که اینجا بودم این بود که 8 نماینده در تیم ملی آزاد و 3-4 نماینده در تیم ملی فرنگی داشتیم. گناه من این بود که سه مسابقه بین‌المللی در استان برگزار کردیم و میزبان 4-5 مسابقه انتخابی تیم ملی بودیم. گناه من این بود که بچه‌های مازندران بهترین نتیجه را در مسابقات جهانی نروژ و جوانان جهان گرفتند و در آلیش و ساحلی بهترین نتایج را به دست آوردیم. گناه من این بود که به سالن‌ها می‌رفتم تا از نزدیک شاهد تمرینات نونهالان و نوجوانان و عملکرد روسای هیئت شهرستان‌ها باشم. بالغ بر 50 بار حضور میدانی در شهرها داشتم و این قبلاً خیلی کم اتفاق افتاده بود.

 

وی ادامه داد: از روز اول که به هیئت کشتی آمدم دو شعار داشتم؛ یکی اینکه یک روز در کشتی آزاد حداقل 8 نماینده در تیم ملی داشته باشیم و دیگری در فرنگی هم تعداد نمایندگان‌مان به 4 نفر برسد که هر دو محقق شد.

 

دارنده دو مدال نقره المپیک در مورد پسرش محمدحسین محمدیان که با عنوان پنجمی به کارش در مسابقات جهانی بلگراد خاتمه داد، عنوان کرد: محمدحسین هنوز به خانه نیامده، می‌گویم چرا به ساری برنمی‌گردی، می‌گوید خجالت می‌کشم. به او می‌گویم مگر دزدی کردی که خجالت می‌کشی. تمام سر و صورتش عفونت کرده، در بلگراد زونا شده و بدنش را عفونت گرفته است. از وقتی برگشته او را ندیده‌ام، معلوم هم نیست چه زمانی برگردد.

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

عبدالله 5 مهر 1401
سلام
وزارت ورزش و جوانان و یا استانداری خوابند ؟؟؟؟ مدیرکلی که ۲۹ اسفند در رسانه ملی مصاحبه و خبر از استعفا و پایان کارش می دهد ، همچنان عزل و نصب می کند ؟
۹ مهر ماه میزبانیم درلیگ برتر و مدیران مازندران به دروغ در موعد ریاست محترم جمهور بهربرداری کردند . کدام را با‌ور کنیم ؟ همراهی تیم دولت ایت الله رییسی در مازندران با رنگرز یا مکاتبه ۱۹ بندی فدراسیون فوتبال !؟؟؟؟
محمد 5 مهر 1401
با سلام
.دستمریزاد به آقای دبیر که با جابجایی به موقع کشتی مازندران را از فساد و بی بندباری و باند بازی نجات داده امیدواریم شخص جایگزین فردی متعهد و آدم حسابی باشه .

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.