.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران:
بهره برداری از کرونا برای ایجاد فرصت های عالی آموزشی
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران گفت: شرایط کرونایی سبب شد تا تهدیدهای فراروی آموزش به فرصت های عالی تبدیل شود.
بهره برداری از کرونا برای ایجاد فرصت های عالی آموزشی

به گزارش شمال نیوز به نقل از مهر، قاسم مهدوی بعدازظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست آموزش و پرورش محمودآباد که ظهر امروز در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار داشت: عاشورا پیام بسیار مهمی دارد و مدیران و مسئولان باید برای یک محور مهم با اتحاد و همکاری بتوانیم قدمی شایسته برای جامعه برداریم.

وی افزود: امر تعلیم و تربیت گره خورده با تمام آحاد و امورات جامعه است؛ هر آنچه امروز شاهد آن هستیم برآیند تعلیم و تربیت است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: اگر در مشکلات اجتماعی دچار چالش هستیم به برآیند تعلیم و آموزش بر می‌گردد بنابراین خروجی نظام آموزشی نشان‌دهنده عرصه اجتماعی ما است.

مهدوی ادامه داد: با داشتن نیروهای آموزشی خوب که جهادگرانه در عرصه تعلیم فعالیت می‌کنند شاهد خروجی خوب در استان مازندران هستیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز عرصه خدمت و سنگر همانند گذشته است و تنها مدل آن فرق دارد اما حساس‌تر و مهم‌تر از گذشته خواهد بود.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش مازندران افزود: شرایط کرونایی باعث شد تمامی فرصت‌ها رو تبدیل به موقعیت‌های عالی کنیم و در راستای پیشرفت تعلیم و تربیت به کار گرفته شود.

مهدوی یادآور شد: تصمیمات مدیران مهم‌ترین نکته در ارزیابی‌ها خواهد بود بنابراین موضوعات باید به درستی بررسی و با دقت نگاه شود و با رویکرد جهادی در بدنه آموزش و پرورش خدمت کنیم.

وی اظهار کرد: در شاخص‌های توسعه یافتگی امروز آموزش و پرورش محمودآباد رتبه مناسبی در کشور دارد؛ همکاری در تعلیم و تربیت قطعاً منتهی به عملکرد عالی می‌شود.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش مازندران گفت: امروز اولویت‌های خانواده‌ها تغییر کرده و اقتصاد مهم‌ترین بحث آن‌ها است بنابراین توجه به تعلیم و تربیت دانش‌آموز و اجرای نقش خانواده‌ها برای آنان از وظایف مدیران و معلمان است.

مهدوی در پایان تصریح کرد: تعلیم و تربیت امری عام بوده و چتر آن برای همگان پهن است و فضای آموزشی بدون مرز می‌تواند ما را به اهداف آموزشی بیشتر نزدیک کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.