.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
سرمایه گذاری ۱۹ هزار میلیارد ریالی در بندر امیرآباد
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری ۱۹ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در بندر امیرآباد خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، حسین یدالهی مدیرکل بنادر و دریانوردی صبح امروز چهارشنبه ۱۹ مرداد دربازدید از پروژه‌های سرمایه گذاری بندر امیرآباد به سرمایه گذاری ۱۹ هزار و ۵۳ میلیارد ریالی بخش خصوصی تاکنون در بندرامیرآباد اشاره کرد و گفت: از این میزان سرمایه گذاری ۲۸ پروژه به ارزش بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در حال بهره برداری و ۱۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال در حال ساخت است.

او با بیان اینکه برای پیشبرد و تأمین اهداف بنادر در سطوح ملی و منطقه‌ای، در واگذاری اراضی به متقاضیان سرمایه گذاری می‌بایست مطالعه کافی انجام گیرد، بر احصاء چالش‌های سرمایه گذاری جهت تسهیل در این مقوله تأکید کرد.

یدالهی به سیاست‌های کلان سازمان بنادرودریانوردی در جذب سرمایه گذار با اهلیت مناسب اشاره کرد و کوتاه کردن مسیر و فرآیند سرمایه گذاری در بنادر، احصاء چالش‌ها و تلاش جهت مرتفع ساختن آن‌ها را امری ضروری دانست.

محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل بندرامیرآباد هم با بیان اینکه بندرامیرآباد با دارا بودن اراضی وسیع پشتیبانی، امکانات و موقعیت راهبردی خود همچنان خاستگاه اصلی بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری می‌باشد، از وجود ۹ درخواست جدید سرمایه گذاری کلان در این بندر توسط بخش خصوصی خبر داد.

او بر ضرورت تعیین تکلیف بازنگری قرارداد‌های سرمایه گذاری در موعد مقرر تأکید و ابراز امیدواری کرد رویه جدید سازمان بنادر درخصوص سنجش صلاحیت شرکت‌های سرمایه گذار بتواند جذب سرمایه گذار در بنادر را تسریع و تسهیل کند.

مدیرکل بندرامیرآباد طولانی شدن فرآیند انتخاب و معرفی کارگروه کارشناسان خبره، عدم تطابق شاخص‌های ارزیابی با موضوع قرارداد‌های سرمایه گذاری و عدم وجود فرآیند و دستورالعمل در خصوص تعیین تکلیف مجوز بهره برداری موقت پروژه‌های صنعتی را بخشی از مشکلات موجود در حوزه سرمایه گذاری برشمرد.

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.064 seconds.