.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک راهبرد کلیدی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یک راهبرد کلیدی دانست و گفت: این فرهنگ باید در جامعه نهادینه شود.

به گزارش شمال نیوز، رضا علیخانی ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه عمرانی تسریع در ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک راهبرد، استراتژی و برنامه بسیار مهم کلیدی دانست و گفت: اشاعه فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه لازم است.

وی افزود: همچنین مقابله با تهاجم فرهنگی، تلاش در جنگ نرم و شناختی، افزایش امنیت کشور، توسعه و اشاعه ایثار و شهادت در راستای توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه از دیگر سیاست‌ها است.

علیخانی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت سبب افزایش سطح غیرت می‌شود، ادامه داد: همچنین رشادت و صلابت در مردم و بویژه در جوانان، فرهنگ دفاع از کیان، مملکت و تمامیت ارضی کشور و اصلاح و بهبود جامعه را شاهد خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران بیان داشت: فرهنگ شهادت و ترویج آن نیازمند یک ابزار و برنامه راهبردی دارد تا در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس پیاده سازی شود.

علیخانی با اشاره به مکتب شناسی جنگ و دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در راستای مکتب عاشورا بود و تدوین و شناختن آن به جامعه ضرورت دارد.

وی با عنوان اینکه مطالعات میدانی دفاع مقدس نیاز به شناخت میدانی دارد و تدوین و گردآوری اسناد یک مکتب فیزیکی قابل ارائه است، خاطرنشان کرد: نیازمند ابزارهای فرهنگی، نرم و عمرانی هستیم تا وضعیت واقعی جبهه و جنگ را نمایش گذاشته و در این مجموعه پیاده سازی کنیم.

علیخانی با اشاره به اهمیت این مسئله عنوان کرد: در این راستا دستگاه‌های متولی با رویکرد عشق و علاقه پای کار بیایند و در راستای برنامه‌ها گام برداریم./مهر

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.016 seconds.