.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
تغییر در کادر فنی پرسپولیس لازم بود
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به تغییرات صورت گرفته در کادر فنی این باشگاه و جدایی چند مربی از جمع سرخ‌پوشان واکنش نشان داد.

 به گزارش شمال نیوز، اسماعیل حلالی در خصوص تغییرات صورت گرفته در کادر فنی پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من زمان تغییرات در کادر فنی فرا رسیده بود. حمید مطهری خیلی دوست داشت که بتواند به عنوان سرمربی کار کند و مطمئناً کار سختی در نساجی در پیش‌رو دارد. در کنار این مسئله باید بگویم که سایر تغییرات صورت گرفته در کادر فنی لازم بود. چرا که ما از این وضعیت لطمه‌های زیادی خورده بودیم. در بحث مربی دروازه‌بانان نه تنها پیشرفت نداشتیم بلکه پس‌رفت هم داشتیم. در پست مربی بدنساز هم دیدید که بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم که این مسئله نگران‌کننده بود.

وی افزود:‌ با شرایطی که پیش آمده بود تغییر و تحول در کادر فنی پیش‌بینی می‌شد اما من فکر نمی‌کردم حمید مطهری از پرسپولیس جدا شود. این فصل برخلاف فصل گذشته یارگیری خیلی خوب انجام شد و بازیکنان با کیفیتی به تیم اضافه شدند. البته در چند پست همچنان نیاز به جذب بازیکن وجود دارد اما در کل معتقدم که امسال شرایط خوبی در پرسپولیس حاکم می‌شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که مدیریت یک تیم پر ستاره کار را برای کادر فنی سرخ‌پوشان سخت نمی‌کند، عنوان کرد:‌ درست است که بازیکنان نامداری جذب تیم شده اما نام پرسپولیس از همه این افراد بزرگتر است. وقتی یک تیم نام کوچکی دارد نام بازیکنان بزرگ روی آن سنگینی می‌کند اما پرسپولیس آنقدر نام بزرگی است که این مسائل در آن اتفاق نمی‌افتد. بازیکنان بسیار نامدارتری به این تیم آمدند اما باز هم نام پرسپولیس از آنها بزرگتر بوده است. امسال پرسپولیس هم بازیکنان باتجربه جذب کرده و هم بازیکنان جوان و جویای نام که تلفیقی از آن می‌تواند به تیم کمک کند. البته مدیریت کردن بازیکنان مهم است. اما به نظر من یحیی گل‌محمدی این شرایط را دارد تا بتواند با ایجاد همدلی در پرسپولیس کارهای بزرگی انجام دهد. امسال پرسپولیس کار سختی دارد چرا که سال گذشته قهرمان نشده است.

حلالی در خصوص اینکه از نظر او بهترین خرید این فصل پرسپولیس تا اینجا چه بازیکنی بوده است، خاطرنشان کرد: به نظر من علیرضا بیرانوند بهترین خرید پرسپولیس بوده چرا که ما در فصل گذشته لطمه‌های زیادی از دروازه خوردیم. از طرف دیگر بیرانوند یک دروازه‌بان ملی‌پوش است که تجربه زیادی هم دارد و این مسئله به ما کمک خواهد کرد.

وی درباره عدم جذب یک مهاجم کارآمد برای پرسپولیس گفت: ما بازیکنان خوبی جذب کردیم اما یک مهاجم تمام کننده و یک دفاع چپ کامل می‌خواهیم و باید بازیکن بگیریم. از طرف دیگر عیسی آل‌کثیر هم مصدوم است و جذب مهاجم واقعاً نیاز پرسپولیس خواهد بود.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که پیش‌بینی شما از وضعیت این تیم در لیگ آینده چیست، اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس از فصل گذشته شرایط بهتری خواهد داشت. البته فصل گذشته هم نتایج خوبی گرفتیم اما در یکی دو بازی نتیجه نگرفتیم تا قهرمانی از دست برود. اگر پرسپولیس دربی را برده بود می‌توانستیم باز هم قهرمان شویم. اما بعد از دربی تمرکز تیم از دست رفت و در جام حذفی هم نتوانستیم کاری انجام دهیم. باید قبول کرد که سطح توقعات هواداران بالا رفته و حتی دومی  هم آنها را راضی نمی‌کند. من معتقدم که امسال شرایط پرسپولیس بهتر خواهد بود  اما در کنار آن امیدوارم که لیگ با کیفیتی داشته باشیم. به نظر من فصل گذشته از فصل یک دهه قبل ضعیف‌تر بود و شاید در لیگ فقط چند بازی خوب دیدیم.
منبع: فارس

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.02 seconds.