.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
زارعی خواستار شد :
بازنگری در برنامه های اقتصادی دولت / قدرت خرید مردم کاهش یافت
شمال نیوز: برنامه معیشتی دولت کفایت زندگی روزمره مردم را نمی کند و می طلبد دولت با همکاری مجلس نسبت به بازنگری در برنامه های اقتصادی و حل مشکل مردم اقدام فوری انجام دهد
بازنگری در برنامه های اقتصادی دولت / قدرت خرید مردم کاهش یافت

به گزارش شمال نیوز، نماینده مردم ساری در مجلس با تاکید بر اینکه برنامه معیشتی، کفایت زندگی روزمره مردم را نمی کند، بنابراین باید بازنگری در برنامه های اقتصادی مورد توجه جدی قرار گیرد، گفت: دولت باید امنیت غذایی کشور را صیانت کند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از خانه ملت، منصورعلی زارعی کیاپی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: برنامه معیشتی دولت کفایت زندگی روزمره مردم را نمی کند و می طلبد دولت با همکاری مجلس نسبت به بازنگری در برنامه های اقتصادی و حل مشکل مردم اقدام فوری انجام دهد.

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یازدهم ادامه داد: در برخی موارد تولید به ویژه در بخش تامین مواد غذایی مردم با مشکل مواجه شده و ضروری است دولت امنیت غذایی کشور را به خوبی صیانت کند؛ دهک های پایین جامعه به ویژه کارگران، کشاورزان و بازنشستگان در شرایط سخت زندگی قرار دارند و قدرت خرید مردم کاهش یافته است. همچنین دولت در اجرای ساماندهی ارز، زیرساخت های مناسب را ایجاد نکرده که این ایرادی بزرگ است و همچنین در بسیاری از بخش های مدیریتی کشور، مدیران ناکارآمد گذشته حضور دارند دولت در زمینه جایگزین کردن آنها تعلل کرده است.

 

وی افزود: امروز نباید امور مهم کشور را با آزمون و خطا پیش ببریم، نظارت بر عملکرد اقتصادی دولت توسط مجلس مورد مردم قبول نیست و مردم از مجلس انقلابی نظارت دقیق می خواهند و در شرایط موجود، مجلس هم باید پاسخگو باشد.

 

زارعی کیاپی در تذکری خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: گرانی خدمات پزشکی به ویژه تهیه دارو با قیمت چند برابر و ارتباط نامناسب دولت با بیمه ها به ویژه بیمه سلامت در پرداخت ها در شأن مردم به ویژه طبقات ضعیف نیست. امروز احساس درد بیماران در تامین دارو و خدمات پزشکی به مراتب از درد بیماری بیشتر است. آقای عین الهی گزارش غلط به مردم ندهید، میدان چیز دیگری را نشان می دهد.

 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به رئیس بیمه سلامت یادآور شد: یکبار به خود زحمت دهید، از ابتدای حضور بیمار در مراکز درمانی تا تهیه دارو و خدمات ، همراه باشید تا واقعیت ها را لمس کنید. کمبود پزشک و کادر درمانی در مناطق محروم مردم را با مشکل مواجه کرده، همه مردم نمی توانند برای درمان به پایتخت مراجعه کنند. عدم هماهنگی اجرای نسخه الکترونیک در داروخانه های خصوصی، طاقت بیماران را به سر آورده است. آقای عین الهی؛ کمتر حرفی از شما در این خصوص شنیده می شود، گویا از شرایط خبر ندارید!

 

وی ادامه داد: کادر درمان در زمان کرونا نهایت اهتمام خود را برای مبارزه با این ویروس انجام داده و برخی از آنها در این مسیر به شهادت رسیدند و به گردن ملت ایران حق دارند، بنابراین می طلبد به میزان حضورشان درجه ایثارگری را دریافت کنند.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.053 seconds.