.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
برخی مدیران کشور و نمایندگان یارانه گرفته‌اند / مقرر شده حداکثر سه ماه یارانه نقدی پرداخت شود
شمال نیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای مانند نمایندگان مجلس و مدیران ارشد کشور که به یارانه نیاز نداشتند به حسابشان واریز شده است و برخی که نیازمند بودند یارانه را دریافت نکرده‌اند.
برخی مدیران کشور و نمایندگان یارانه گرفته‌اند /  مقرر شده حداکثر سه ماه یارانه نقدی پرداخت شود

به گزارش شمال نیوز به نقل از تسنیم، رحیم زارع عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم دولت برای حذف ارز ۴۲۰۰تومانی و پرداخت یارانه، گفت: مابه‌التفاوت ارز ۴۲۰۰تومانی با ارز نیمایی در چند سال گذشته انگیزه قاچاق در کشور را افزایش داده بود.

 

وی با یادآوری اینکه چندین سال نرخ ارز ترجیحی همان ۴۲۰۰ تومان بود اما برخی کالا‌ها چندین برابر و گاهی تا ۳۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است، افزود: با تصمیمی که دولت اتخاذ کرده است قرار است یارانه چندین کالا از جمله گوشت، مرغ و تخم‌مرغ و روغن به خود مردم داده شود.

 

نماینده آباده در مجلس با بیان اینکه “طبق توافقاتی که ما در کمیسیون تلفیق با بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه داشتیم مقرر شد حداکثر سه ماه یارانه نقدی پرداخت شود”، اضافه کرد: دولت باید هرچه سریعتر سامانه رفاه ایرانیان را تکمیل و برای دادن کالابرگ الکترونیکی به مردم اقدام کند.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: عده‌ای مانند نمایندگان مجلس و مدیران ارشد کشور که به یارانه نیاز نداشتند یارانه به حسابشان واریز شده است و برخی که نیازمند بودند یارانه را دریافت نکرده‌اند که این موضوع نشان می‌دهد اطلاعات سامانه رفاه ایرانیان ناقص است.

 

زارع با تذکر اینکه “در چند ماه گذشته قیمت جهانی کالاها افزایش پیدا کرده است که در کشور ما هم به‌تأثیر از این موضوع باید برخی کالاها گران‌تر شوند”، تصریح کرد: البته برخی کالاها که نباید گران می‌شدند هم در چند روز گذشته افزایش قیمت نامعقولی داشتند که نشان از ضعف دستگاه‌های مربوطه در بحث نظارت دارد.

 

FacebookTwitterWhatsAppTelegramEmailShare


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.015 seconds.