.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آیت الله لائینی:اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از مشکلات است
نماینده ولی فقیه در مازندران اعتماد به ملت و درون و اقتصاد مقاومتی را راه برون رفت از مشکلات برشمرد و گفت: باید از این ظرفیت ها برای توسعه استفاده کنیم.

به گزارش شمال نیوز، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی صبح سه شنبه در آئین تجلیل از کارکنان صدا وسیمای استان با اظهار اینکه رسانه‌های دنیا در تلاش هستند تا نقاط قوت جمهوری اسلامی بیان نشود، گفت: آنها در تلاش هستند تا نقاط ضعف قوی بیان شود.

وی با اظهار اینکه مابرابر دشمن قوی از نظر تجهیزات قرار داریم، گفت: باید بتوانیم مقابل چنین دشمنی، صدا و واقعیت‌های ملت و کشور را به گوش جهانیان و کشورهای همسایه برسانیم و این مسئله مهم است.

وی افزود: در حوزه نظامی و دفاع مقدس با روحیه پیش رفتیم و روحیه قوی و ایمان فرزندان سبب پیش بردن اهداف انقلاب اسلامی شده است و توانستیم در حوزه‌های نظامی به قله‌های بلندتری دست یابیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران یادآور شد: امروز از نظر نظامی از نظر توان و تجهیزات همتراز و بالادست بسیاری از کشورهای هستیم و باید در جنگ رسانه‌ای نیز به همین شکل عمل کنیم و نه تنها از نظر ایمان و انگیزه بلکه از نظر ابزار و سلاح نیز با ابزارهای فوق مدرن دشمن مقابله کنیم.

وی گفت: زیرساخت‌های فناوری و علمی را در حوزه رسانه دارا هستیم از این رو در این حوزه‌ها باید کارهای بیشتری در این راستا انجام داد.

آیت الله لائینی با اشاره به پیوستن به سازمان شانگهای افزود: این سازمان ۴۲ درصد جمعیت جهان را در اختیار دارد و راه عادلانه این است که به ملت و اقتصاد مقاومتی اعتماد کنیم و به کارهای جهادی بپردازیم./مهر

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.018 seconds.