.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

از ابتلا در مرز ۳ رقمی تا روزهای بدون فوتی کرونایی در مازندران
در شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۹۴ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۶۱ نفر رسید.

به گزارش شمال نیوز،  چهار روز است که مرگ‌های کرونایی در استان به صفر رسیده؛ اگرچه بعد از پایان پیک پنجم کرونا مرگ‌های کرونایی در استان تک‌رقمی بوده است، اما طی دو روز گذشته شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا در استان بودم.

در دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۸ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۶۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم‌اکنون ۲۷۵ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۰۴ نفر به‌دلیل ابتلای قطعی کرونا بستری بوده و ۱۷۱ نفر نیز بر اساس تشخیص بالینی مشکوک به بیماری کرونا هستند.

همچنین ۵۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۸۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ بیمار جدید بستری و ۱۱ بیمار هم  ترخیص شدند.

همچنین ۲۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۹۴ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۶۱ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به صفر تن رسیده است./فارس

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :





نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.038 seconds.