.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
کشف ۸۰۰۰ تن چوب جنگلی قاچاق در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند بزرگ قاچاق چوب و کشف بیش از هشت هزار تن چوب‌های جنگلی به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال در استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،  سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات گسترده پلیسی و دریافت گزارش مردمی، مبنی بر حمل و فروش چوب‌های جنگلی قاچاق با استفاده از پروانه‌های جعلی در برخی شهرستان‌های استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در اجرای این مأموریت، مأموران عملیات ویژه پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، موفق به شناسایی باند بزرگ قاچاق چوب‌های جنگلی در شهرستان ساری و آمل شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: این افراد با چکش گذاری درخت‌ها جنگلی و صدور پروانه‌های جعلی مبادرت به برداشت غیر مجاز ۱۱۷ اصله درخت از مناطق جنگلی استان در این شهرستان‌ها کرده بودند.

سردار میرزایی با اشاره به اینکه این افراد پس از برداشت چوب اقدام به فروش آن به مراکز و کارگاه‌های تولید فرآورده‌های چوبی در استان مازندران و برخی از استان‌های کشور می‌کردند، خاطر نشان کرد: در این عملیات، مأموران در بازرسی از محل دپوی چوب‌های جنگلی ۶ هزار و ۵۰۰ تن چوب به همراه ۴۵۲ فقره مجوز بهره برداری جعلی از متهمان کشف کردند.

این مقام انتظامی از توقیف ۵۱ دستگاه خودروی حمل چوب قاچاق در ادامه این عملیات خبر داد و اظهار داشت: در جریان رسیدگی به این پرونده ۹ سرشاخه اصلی این باند قاچاق شناسایی و دستگیر شدند که در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به برداشت و قاچاق هشت هزار تن چوب جنگلی به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال اعتراف کردند./مهر
 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.195 seconds.