.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بازدید بازرگانان قزاقستانی از بندرامیرآباد
بازدید بازرگانان قزاقستانی از بندرامیرآباد

شمال نیوز: بازرگانان قزاقستانی فعال در زمینه غلات ، مصالح ساختمانی ، چوب و MDF جهت مراودات و ایجاد دفتر بازرگانی در بندرامیرآباد ، از مناطق عملیاتی و ویژه اقتصادی این بندر بازدید کردند.

 

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ معاون امور بندری و اقتصادی بندرامیرآباد در این دیدار که  در محل این بندر برگزار شد به تشریح ظرفیت ، امکانات و زیر ساخت های  بندرامیرآباد پرداخت.

 

محمدعلی موسی پور گفت بندرامیرآباد به عنوان بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر با دارا بودن ۱۰۶۰ هکتار پس کرانه ، از ظرفیت بالایی در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های مختلف  برخوردار است.

 

وی خطاب به بازرگانان قزاقستانی فعال در حوزه غلات ، به ظرفیت بالای سیلوهای نگهداری غلات و روغن خوراکی بندرامیرآباد اشاره کرد و بر آمادگی کامل این بندر جهت پذیرش آن ها و دیگر بازرگانان داخلی و خارجی در زمینه های مختلف تآکید کرد.

 

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بندرامیرآباد ، مزایای قانونی مناطق ویژه اقتصادی ، تخفیف های مالیاتی و معافیت بر ارزش افزوده را یکی از مزیت هایی دانست که سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در این بندر ترغیب خواهد کرد.

 

موسی پور همچنین وجود کارخانه MDF در اراضی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد را فرصتی مغتنم برشمرد تا طرف قزاقستانی در کنار واردات مصالح ساختمانی  ،   MDF مورد نیاز صنعت مبل سازی خود را نیز از این طریق تأمین کند.

 

بازرگانان قزاقستانی در پایان بازدید خود از بندرامیرآباد با بیان اینکه از دیدن توانمندیهای این بندر با وسعت پهناورش شگفت زده شده اند ، خواستار تشکیل جلسات هماهنگی جهت همکاریهای اقتصادی در آینده نزدیک شدند.

 

بازدید میدانی از اسکله ها و محوطه های عملیاتی بندر امیرآباد پایان بخش این دیدار بود.

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.063 seconds.