.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
افزایش صید ماهیان دریای خزر
روند صید ماهیان دریای خزر در چند روز گذشته مطلوب و رو به افزایش است.

به گزارش شمال نیوز، اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران در جریان بازدید از فعالیت صید و صیادی در مناطق ساری، میاندورود و جویبار با بیان اینکه روند صید ماهیان استخوانی چندروز گذشته روندی افزایشی و مطلوب داشت، گفت: به دلیل شرایط مساعد آب و هوائی و تلاش‌های صیادان، میزان صید ماهیان استخوانی نسبت به فصل قبل وضعیت مطلوبتری دارد.

او اعمال و شمولیت قانون سخت و زیان آور برای صیادان، کاهش ۱۰درصدی نرخ بیمه پرداختی توسط صیادان، اجرای طرح تعدیل و اقتصادی نمودن فعالیت‌های صیادی را مهمترین مشکلات جامعه صیادی و خواسته بحق آنان برشمرد و افزود: گرانی آلات و ادوات صیادی و نیز وجود صیادان غیرمجاز در دریا از مشکلات دیگر صیادان است.

مدیر کل شیلات مازندران گفت: این اداره با کمک سازمان شیلات درتلاش است با تامین اعتبارات مناسب، بخشی از مشکلات مالی شرکت‌های تعاونی صید ماهیان دریای خزر را حل کند.

اسحاقی ادامه داد: مبارزه جدی با صیادان غیر مجاز در دریا نیز با همکاری و همراهی شورای حفظ حقوق بیت المال، دستگاه‌ها و نهاد‌های انتظامی و مرزبانی استان و ازطریق بازرسی‌ها و مانور‌های مشترک دردریا انجام خواهد شد.

او با بیان اینکه ۲۵ درصد شرکت‌های تعاونی صیادی پره در ساری، میاندورود و جویبار قرار دارند، افزود: گفت: بیش از ۴۰ درصد صید سالانه ماهیان استخوانی دراین منطقه انجام می‌شود که نشان دهنده جایگاه مهم صیادان منطققه درفعالیت‌های صید و صیادی استان است.

صید ماهیان استخوانی دریای خزر شامل ماهیان سفید، کپور و کفال از ۱۵ مهرماه شروع شد و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

افزایش صید ماهیان دریای خزر

افزایش صید ماهیان دریای خزر

افزایش صید ماهیان دریای خزر

افزایش صید ماهیان دریای خزر

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.172 seconds.