.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
جزئیات استعفای شهردار منتخب شورای ششم قائم‌شهر
نایب ریس شورای اسلامی شهر قائم‌شهر از استعفای شهردار این شهر خبر داد و گفت: ضمن موافقت همه اعضای شورا با استعفای صالح‌زاده، انتخاب سرپرست شهرداری قائم‌شهر در اولویت و دستور کار قرار گرفت و "کاظم علیپور" که قبلاً مسؤولیت دفتر سرمایه‌گذاری در شهرداری را به عهده داشت، با احتساب حداکثر رأی به سمت سرپرستی شهرداری قائم‌شهر منصوب شد.

به گزارش شمال نیوز،  ایمان پویامهر طی گفت‌وگویی اظهار کرد: عباس صالح‌زاده شهردار قائم شهر صبح (یکشنبه) نامه استعفای خود را به هیات رئیسه شورا تقدیم کرد که بنا به ضرورت موضوع جلسه فوری در ساعت ۱۴ امروز در شورا تشکیل شد.

وی تصریح کرد: ضمن موافقت همه اعضای شورا با استعفای صالح زاده، انتخاب سرپرست شهرداری قائم‌شهر در اولویت و دستور کار قرار گرفت و "کاظم علیپور" که قبلاً مسؤولیت دفتر سرمایه‌گذاری در شهرداری را به عهده داشت، با احتساب حداکثر رأی به سمت سرپرستی شهرداری قائم‌شهر منصوب شد.

پویامهر تاکید کرد: هنوز هیچ نامه رسمی از وزارت کشور مبنی بر صلاحیت یا عدم آن به شورای شهر نرسیده، اما روند تعیین صلاحیت‌ها به نفع صالح زاده نیست و وی ترجیح داد قبل از موعد استعفا دهد./فارس

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.101 seconds.