.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
صبحگاه مشترک نیروهای یگان حفاظت بندرامیرآباد
به گزارش شمال نیوز، به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و به منظور بزرگداشت از سبزپوشان عرصه نظم و امنیت ، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و نیروهای یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ همزمان با  هفته نیروی انتظامی  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه شهرستان بهشهر ، فرماندهی و کارکنان یگان حفاظت بندرامیرآباد ، مسئولین ادارات و خانواده های معظم شهدا  با شعار " پلیس هوشمند ، امنیت پایدار " در ستاد فرماندهی ناجا شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

در آغاز این مراسم آیت الله سید عربعلی جباری در نکوداشت جان فشانی های کارکنان نیروی انتظامی به ایراد سخن پرداخت  و در ادامه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهشهر ، طی سخنرانی ، عملکرد یک ساله این نیرو را در حوزه های مختلف ارائه کرد.

 

قبل از این مراسم مدعوین حاضر از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند و به روح امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم ادای احترام کردند.

 

لازم به ذکر است این مراسم با رعایت کامل دستورالعمل های  بهداشتی برگزار و  از تعدادی منتخب ، از سبزپوشان این نیرو ، با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

 
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.054 seconds.