.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
سعادتی :اختلاس و فساد اداری پشت پرده گرانی ها و مشکلات اقتصادی است
نماینده مردم بابل در مجلس گفت:پشت پرده بسیاری از مشکلات اقتصادی و گرانی ها، اختلاس و فسادهای اداری است و باید با این مسائل برخورد شود.

به گزارش شمال نیوز، سردار مهدی سعادتی بعدازظهر چهارشنبه در شورای اداری شهرستان بابل با بیان اینکه از شاخص‌های اصلی انقلابی‌گری پایبندی به ارزش‌های مبنایی اسلام و آرمان‌های انقلاب و داشتن همّت بلند برای رسیدن به استقلال همه‌جانبه کشوراست، گفت: حسّاسیّت در برابر دشمن و داشتن تقوای دینی می‌تواند استقلال کشور را حفظ کند.

نماینده مردم بابل در مجلس تصریح کرد: رمز موفقیت برای داشتن شهری آباد نیازمند روحیه جهادی و انقلابی مدیران است و هر جا یک مدیریت انقلابی فعال و پرتحرک داشتیم کار پیش رفت و هرجا مدیریت‌های ضعیف، بی حال، ناامید، غیرانقلابی و بی تحرک داشتیم، کارها متوقف مانده یا به انحراف رفته است.

وی در بخش دیگر از سخنانش به مبارزه با فساد اشاره کردو گفت: در پشت پرده بسیاری از مشکلات اقتصادی وگرانی، اختلاس وفسادهای اداری است که باید با آن مبارزه شود.

نماینده بابل با تاکید بر اینکه چالش‌های اقتصادی پیش رو، نباید مانع از خدمات‌رسانی به مردم شود، اظهار کرد: معتقدم نباید به بهانه وجود مشکلات، رسیدگی به مطالبات مردم روی زمین بماند.

سعادتی در پایان سخنانش با اشاره به تأمین سلامتی شهروندان را دغدغه جدی عموم جامعه دانست گفت: مسئله کرونا فقط مربوط به دانشگاه علوم پزشکی ویا کادر درمان نیست بلکه باید همگان برای از بین بردن این ویروس باید به میدان بیایند وهیچ کس نباید در این راستا کوتاهی کند./مهر

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.