.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
بستری بودن ۵۵۸ بیمار جدید کرونایی در مازندران
در شبانه‌روز گذشته تعداد طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۹۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۵۵۸ نفر رسید.

به گزارش شمال نیوز، در حالی وارد بیستمین ماه از شیوع ویروس کرونا در استان می‌شویم که روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی ادامه دارد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۳ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۱۱۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۴۱۲ نفر مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۸۴ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ بیمار جدید بستری و ۱۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۲۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۹۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۵۵۸ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به ۷ تن رسیده است.

همچنین تاکنون یک میلیون و ۸۳۹ هزار و ۵۸۷دز واکسن توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ۳۲۹ هزار و ۹۰ دز واکسن توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل تزریق شده است./فارس

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.059 seconds.