.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
شمار فوتی‌های کرونایی در مازندران به ۳ تن رسید
طی شبانه‌روز گذشته شمار فوتی‌های کرونایی در استان مازندران به سه تن رسید.

به گزارش شمال نیوز،  روزهای پایانی نوزدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا در حالی در استان سپری می‌شود که روند کاهشی از موارد ابتلا و بستری شده بوده به موارد فوتی رسید.

طی دو روز گذشته موارد فوتی کرونایی در استان مازندران تک‌رقمی شد که امیدواریم با توجه به پروتکل‌های بهداشتی شاهد قطع کامل زنجیره کرونا در استان مازندران باشیم.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۱۱۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۴۷۰ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری که از این تعداد ۹۶ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۶۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار جدید بستری و ۳۰ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۱۷ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۶۳۰ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به سه تن رسیده است./فارس

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.