.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرعامل اتحادیه زنبورداران مازندران:
دلالی و نبود سرمایه درگردش زنبورداران مازندران را رنج می دهد
شمال نیوز: میرمحمدی، مدیرعامل اتحادیه زنبورداران مازندران، دلالی و واسطه گری و نداشتن سرمایه درگردش را مهمترین مشکل فراروی زنبورداران بیان کرد.
دلالی و نبود سرمایه درگردش زنبورداران مازندران را رنج می دهد

به گزارش شمال نیوز، سید محیی الدین میرمحمدی در گفتگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه هنوز تصمیماتی برای رفاه زنبورداران در وزارتخانه گرفته نشده است، افزود: نماینده تشکل زنبورداری مشکلات بخش زنبورداری را به وزیر و مسئولان کشاورزی منعکس کردند.

وی با عنوان اینکه زنبور عسل به عنوان حشره گرده افشان است ولی جایگاه مناسبی در جهاد کشاورزی ندارد، گفت: تاکنون نگاه خوبی نسبت به این حشره و محصول تولیدی نبوده است.

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران مازندران بیمه تامین اجتماعی را از جمله خواسته های زنبورداران بیان کرد و گفت: متاسفانه تولیدکننده ای که در بیابان زحمت می کشد از داشتن بیمه محروم است این درحالی این شغل دارای سختی و مشقت فراوانی است.

میرمحمدی دلالی و واسطه گری را از دیگر مشکلات فراروی زنبورداری بیان کرد و گفت: نداشتن سرمایه درگردش دیگر مشکل فراروی فعالان زنبورداری است و برای فروش محصول نیز فعالان این حوزه دارای دغدغه هستند.

وی با اشاره به وجود دلالی در بازار زنبورداری و عسل گفت: ۱۰۰ هزار نفر در کشور و شش هزار و ۸۰۰ زنبوردار در مازندران فعالیت می کنند و این استان مقام اول را در تنوع عسل دارد.

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران مازندران گفت: مازندران به دلیل پوشش گیاهی خوب مهد تولید انواع عسل با طعم چندگیاه، آویشن و غیره است و به دلیل آب و هوای مناسب، تنوع عسل را در استان شاهد هستیم.

وی جابجایی کلنی ها را از مهمترین دغدغه ها بیان کرد و گفت: منطقه سد لار آمل از نظر جغرافیایی در استان مازندران واقع ولی از نظر مدیریت زیر نظر تهران است و لازم است برای مشکل جابجایی کلنی ها در این منطقه برنامه ریزی شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.061 seconds.