.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استاندار : پارسال ۳۳ هزار تبلت و گوشی هوشمند در مازندران توزیع شد
استاندار مازندران گفت: در سال تحصیلی قبل ۳۳ هزار تبلت و گوشی هوشمند با بهره گیری از ظرفیت خیران بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

به گزارش شمال نیوز، احمد حسین زادگان در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه در بازگشایی مدارس اولویت اول سلامت دانش‌آموزان است، گفت: بازگشایی مدارس ملزم به شرایط و پروتکل‌هایی است که در مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا به استان‌ها ابلاغ شده و طبق آن عمل می‌شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه آموزش مجازی دانش آموزان مستلزم تحقق عدالت دیجیتال است، گفت: در سال تحصیلی گذشته ۳۳ هزار تبلت و گوشی هوشمند با بهره‌گرفتن از ظرفیت خیّران، انجمن اولیا و مربیان و همراهی بانک‌ها بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد و استان مازندران در همین راستا رتبه نخست کشور را کسب کرد.

حسین زادگان با بیان اینکه پویش همکلاسی مهربان برای تأمین گوشی هوشمند امسال نیز ادامه دارد، تاکید کرد: امیدواریم در همین روزهای نخست سال تحصیلی نیاز به گوشی هوشمند همه دانش‌آموزان با کمک خیرین مرتفع شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه ۲۰۲ مدرسه عشایری در استان داریم، گفت: تجهیزات آموزشی و بسته‌های حمایتی این دانش‌آموزان نیز تمهید شده است وامیدواریم با کمک و همیاری خیران ارسال بسته‌های حمایتی تداوم داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه ارزشیابی مستمر و نظارت بر آموزش‌های مجازی دانش آموزان، موجب ارتقای سطح کیفی آموزش می‌شود، تاکید کرد: مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق نظارت لازم را برای ارتقای آموزش مجازی اعمال کنند./مهر

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.072 seconds.