.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۳ عامل مهم شکست استقلال مقابل الهلال
مربی پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که ناهماهنگی بازیکنان، اشتباهات فردی و فرصت‌طلبی مهاجمان حریف ۳ عامل مهم شکست آبی‌پوشان مقابل الهلال بود.

به گزارش شمال نیوز، عبدالصمد مرفاوی درباره شکست 2 بر صفر استقلال مقابل الهلال و حذف آبی‌پوشان از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بزرگترین مشکل استقلال مقابل حریف مقتدر عربستانی‌اش ناهماهنگی بین بازیکنان بود. ترکیب استقلال دگرگون شده بود و نفرات جدید نتوانستند با بازیکنان قدیمی هماهنگ شوند. مجیدی و تیمش زمان را از دست داده بودند و آبی‌پوشان مقابل الهلال از عدم هماهنگی رنج بردند.

وی ادامه داد: اشتباهات در خط دفاعی مورد دیگری بود که عامل شکست استقلال شد. مدافعان ما هم روی هر دو گل مرتکب اشتباه شدند و همه ما می‌دانیم در لیگ قهرمانان و به ویژه مقابل مهاجمان حرفه‌ای الهلال اگر مرتکب اشتباه شوید مجازات خواهیم شد. در واقع ناهماهنگی بازیکنان، اشتباهات فردی و فرصت‌طلبی مهاجمان حریف سه عامل مهم شکست استقلال مقابل الهلال بود.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: بی‌ثباتی هر سال گریبانگیر آبی‌پوشان بوده است و موضوعی که در چند سال گذشته ما شاهدش بودیم امسال هم می‌بینیم. بازیکنان زیادی از فصل گذشته از تیم جدا شدند و نفرات جوانی هم به تیم اضافه شدند. با این اوصاف تیم نیاز به زمان دارد تا به انسجام لازم برسد. نکته حائز اهمیت استقلال در این فصل این است که نفرات جدید با نظر فرهاد مجیدی جذب شدند و می‌توانیم به آینده تیم امیدوار باشیم.

مرفاوی در پاسخ به این سؤال که پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، شرایط آبی‌پوشان در لیگ بیست‌ویکم چگونه خواهد بود، تصریح کرد: همانطور که گفتم استقلال نیاز به زمان دارد و این تیم با گذشت زمان تیم متفاوتی خواهد شد. بازیکنان جدید استقلال اکثراً جوان هستند و با تمرین بیشتر در کنار سایر بازیکنان و هماهنگی بیشتر ما شاهد تیم باکیفیت‌تری از استقلال خواهیم بود و مجیدی و شاگردانش قطعاً در فصل پیش رو حرف‌های زیادی خواهند داشت.

وی در پایان گفت: هواداران اگر موفقیت استقلال را می‌خواهند باید صبور باشند. یک تیم یک روزه به موفقیت نمی‌رسد و احتیاج به زمان دارد. بنابراین طرفداران استقلال باید به مجیدی و بازیکنان فرصت بدهند تا شاهد موفقیت و نتایج درخشان این تیم باشند.

منبع: تسنیم

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.192 seconds.