.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بستری شدن ۳۳۰۴ بیمار کرونایی در مازندران
طی شبانه‌روز گذشته شمار بیماران بستری کرونایی در استان مازندران به ۳هزار و ۳۰۴ نفر رسید.

 به گزارش شمال نیوز، این روزها در کنار  نگرانی برای شیوع ویروس کرونا، کم‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز نگرانی‌ها را بیشتر کرده است.

هجدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا درحالی در استان مازندران سپری می‌شود که شاهد تداوم روزهای پر تب و تاب و پیشروی کرونا در سراسر استان هستیم.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۰۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۴۳۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۲هزار و ۳۷۸ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۳۵۴ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر یک‌هزار و ۲۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۴ بیمار جدید بستری و ۱۶۱ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۴۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۷۴۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳هزار و ۳۰۴ نفر رسید./فارس

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.048 seconds.