.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
در روز پایانی تیرماه ؛
بستری‌شدگان کرونایی در مازندران از ۲ هزار نفر بیشتر شد
شمال نیوز : در ادامه روزهای پردردسر کرونایی و افزایش شمار بیماران بستری و مبتلایان جدید کرونایی در مازندران، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل از ۲ هزار و ۴۱ نفر عبور کرد.
بستری‌شدگان کرونایی در مازندران از ۲ هزار نفر بیشتر شد

به گزارش شمال نیوز،  کرونا با سرعتی پرشتاب به فعالیت خود ادامه می‌دهد به‌طوری‌که باتوجه به تجربه موج‌های کرونا  و همچنین حضور مسافران در استان دردسرهای بیشتر شده است.
دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۶۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۲۷۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۵۷۱ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۵۵ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

دکتر سید فرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۷۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸ بیمار جدید بستری و ۶۸ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۴۷۲ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۲هزار و ۴۱ نفر رسید.

همچنین تاکنون آمار واکسیناسیون کرونا در مازندران البته به جز شهرستان بابل، ۴۵۲هزار و ۵۳۲ دز واکسن تزریق شده که از این میزان ۳۵۳هزار و ۷۴۰ دز در نوبت اول و ۹۸هزار و ۷۹۲ دز در نوبت دوم تزریق شده است.

گفتنی است در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱هزار و ۱۱۰ دز واکسن در استان مازندران تزریق شده است./فارس

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.