.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مازندران به مرحله هشدار رسید!
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران نسبت به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در استان هشدار داد.

به گزارش شمال نیوز، دکتر تورج اسدی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه مازندران ۳ هفته‌ای است که وارد پیک پنجم کرونا شده است، گفت: افزایش بیمار در چند روز گذشته شتاب بسیار بالایی گرفته به طوری که تقریبا ظرفیت بالایی از بیمارستان‌های استان به بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده است.

او افزود: بیش از ۱۴۸۱ بیمار کرونایی در حال حاضر در بخش‌های بیمارستانی حوزه علوم پزشکی مازندران بستری هستند و ۶۰۹ بیمار هم در غالب بستری موقت می باشند.

دکتر اسدی گفت: حدود ۲ هزار و ۹۰ بیمار در مجموع در غالب بستری و بستری موقت در حال دریافت دارو هستند.

او افزود: ۵ هزار و ۶۴۱ بیمار سراپایی شبانه روز گذشته در حوزه علوم پزشکی مازندران به مراکز درمانی مراجعه کردند که در چند پیک گذشته بی سابقه بوده است.

دکتر اسدی گفت: حدود ۸ تا ۱۰ درصد این افراد سرپایی در روز‌های آینده در غالب بستری مراجعه خواهند کرد که کار ما را سخت خواهد کرد.

او افزود:تعداد بیمار و شیب افزایش بیماری بسیار بالا بوده و اگر رعایت نکنیم و روند به همین منوال باشد روز‌های سخت‌تری در انتظارمان خواهد بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: همه آحاد جامعه برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس و قطع زنجیره انتقال بیماری دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را به صورت جدی رعایت کنند.

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.022 seconds.