.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آیت الله لائینی:فرزندان را متناسب با فرهنگ و تبلیغات دینی تربیت کنیم
نماینده ولی فقیه در مازندران اصل و اساس دین را ولایت برشمرد و گفت: خانواده ها باید فرزندان را متناسب با فرهنگ و تبلیغات دینی تربیت کنند.

به گزارش شمال نیوز،  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی صبح سه شنبه در نشست مدیران تبلیغات اسلامی مازندران وظیفه تبلیغ دینی را بسیار مهم دانست و افزود: سرباز تبلیغات اسلامی و نوکری مبلغان دین امری مهم است و تکریم مراجعه کنندگان باید برجسته‌تر باشد.

 

وی با عنوان اینکه عزت اجتماعی روحانیت محفوظ است، به امکانات و بودجه‌های محدود تبلیغات اسلامی اشاره کرد و خواستار رفع این مسائل و مشکلات شد.

 

وی بااظهار اینکه باید قدر انقلاب و نعمت‌ها را بدانیم، انتخاب آیت الله رئیسی را به عنوان منتخب مردم گرامی داشت و گفت: با انتخاب آیت الله رئیسی، گردونه ریاست جمهوری روی ریل اصلی خودش قرار گرفته است.

 

آیت الله لائینی با عنوان اینکه اصل و اساس دین ولایت به شمار می‌رود، افزود: عبادت و مناسک اگر در راستای ولایت باشد، دارای ارزش است.

 

امام جمعه ساری با بیان اینکه انقلاب اسلامی تعامل بین حاملان و حامیان ولایت است، افزود: اگر مدیریت مقام معظم رهبری نبود، دولت‌های ناسازگار داخلی بدتر از آمریکا عمل می‌کردند و هوش و ذکاوت حامل ولایت توانست دولت‌های داخلی را مدیریت کند و در عرصه‌های ملی و بین المللی بدرخشد.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: باید اطلاعات و معارف دین را به دیگران منتقل کنیم و این معارف را ساری و جاری کنیم.

 

وی با تاکید براینکه تبلیغات دینی تعمیق و ترویج یابد، گفت: خانواده‌ها باید قدرت تولیدمثل فرهنگی داشته باشند و فرزندان را متناسب با فرهنگ و تبلیغات دینی تربیت کنند.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران خواهان فعال شدن مساجد و فعالیت امامان جماعت در مساجد استان شد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.03 seconds.