.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آخرین وضعیت شناگاه‌های مازندران/ ۴ شناگاه در لیست شناگاه‌های آلوده
رئیس اداره محیط زیست دریایی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: براساس پایش‌ها پارامترهای میکروبی شناگاه‌های رویان، سیترای نوشهر، نمک‌آبرود و رادیو دریای چالوس بالاتر از حد استاندارد بوده است.

به گزارش شمال نیوز، کامران نصیراحمدی در ارتباط با آخرین وضعیت شناگاه‌های مازندران باتوجه به آغاز فصل گرم سال و همچنین اثرات کرونا بر دریای خزر  اظهار کرد: بحث پایش‌های زیست‌محیطی بر شناگاه‌های مازندران کماکان در دستور کار اداره محیط زیست دریای اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران قرار دارد.

 

وی افزود: براساس این پایش‌ها شناگاه‌های آلوده ازلحاظ میکروبی شامل  شناگاه‌های رویان، سیترای نوشهر، نمک‌آبرود و رادیو دریای چالوس است که در مجموع پارامترهای میکروبی این شناگاه‌ها بالاتر از حد استاندارد بوده است.

 

رئیس اداره محیط زیست دریایی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران بیان کرد:  به جز این شناگاه‌های اعلام شده، استفاده از سایر شناگاه‌ها منوط به تصمیمات ستاد ملی کرونا است و استفاده از دریا باید در قالب پروتکل تعریف شود.

 

نصیراحمدی با تاکید بر اینکه ترجیح ما این است مردم وارد شناگاه‌ها نشوند، خاطرنشان کرد: درحال حاضر بهترین تصمیم پرهیز از شنا در شناگاه‌ها است و در این زمینه باید استفاده از دریا در قالب پروتکل تعریف شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.04 seconds.